Senior Network Administrator
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Bioseco
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i administracja urządzeniami w sieci LAN/WAN,
  • Wdrażanie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem infrastruktury IT,
  • Udział w projektach dotyczących rozwoju sieci i infrastruktury IT,
  • Utrzymywanie i monitorowanie ciągłości pracy sieci teleinformatycznej,
  • Dokonywanie diagnostyki problemów oraz aktywne ich rozwiązywanie.

Nasze wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux oraz zaawansowana konfiguracja sieci na serwerach (bridge, TCP/IP, IPSec, LAN Switching, IP Routing, DNS, DHCP, VPN, VLAN, NTP, SMTP, IMAP).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (spotkania z klientami),
  • Znajomość usługi sieciowych (HAProxy, Samba, NFS, iSCSI, squid),
  • Budowa sieci LAN/WAN, tunele VPN oraz bezpieczeństwo sieci i systemów,
  • Znajomość urządzeń sieciowych (Mikrotik, PaloAlto, Ubiquiti),
  • Umiejętność monitorowania i audytu (Zabbix, SNMP),
  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (przełączniki, routery, firewalle, itp.),
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w wielokrotnie nagradzanej, szybko rozwijającej się firmie, z wdrożeniami produktów w Europe oraz planowanymi na Świecie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne godziny pracy; start między 7-9,
  • Pracę pełną wyzwań przy bardzo ciekawych, nowatorskich projektach,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Gdańsk
  • Administrator nieruchomości Gdańsk
  • Administrator IT Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544