Senior .NET Developer with Azure
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Nest Bank
26. 9. 2024

Poszukujemy programisty/programistki, który/która nie boi się budowania oprogramowania dla sektora finansowego z użyciem najnowszych technologii. Nasze projekty cechuje innowacyjność, nieszablonowość i bezpieczeństwo. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole, cenimy pomysłowość, stawiamy na współpracę. Oferujemy m.in. pracę zdalną oraz możliwość dołączenia na wczesnym etapie projektu tym samym umożliwiając realny wpływ na kształt rozwiązania.

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zmian programistycznych z wykorzystaniem .NET (C#) i chmury Azure
  • Dbałość o jakość i bezpieczeństwo rozwiązania
  • Współpraca z innymi zespołami w banku (w tym omawianie wymagań, współpraca z analitykami, zespołem DevOps)
  • Realizacja projektów w zespołach Agile
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania:

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie przy budowie komercyjnych i skalowanych aplikacjach internetowych
  • Posiadasz doświadczenie w programowaniu w .NET Core (6+)
  • Posiadasz doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem platformy Azure
  • Posiadasz doświadczenie w usługach Azure takich jak AKS, Event Hub, ServiceBus
  • Pracujesz z interfejsami komunikacji REST (MVC / Web API / Minimal API)
  • Pracujesz z relacyjnymi bazami danych (MS SQL lub chmurowymi) i znasz Entity Framework
  • Piszesz testy jednostkowe nUnit, xUnit oraz testy integracyjne

Mile widziane:

  • Znajomość AWS
  • Znajomość frameworków do budowy front-endów (np. React)
  • Znajomość składni terraform
  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań dla bankowości

To oferujemy

  • Przyjazny proces on-boardingu. Wsparcie buddy’iego w pierwszych tygodniach pracy
  • Pracę w fajnym zespole, który na co dzień wspiera i chętnie dzieli się wiedzą
  • Możliwość udziału w inicjatywach i projektach wewnętrznych, konkursach dla pracowników oraz imprezach integracyjnych
  • Pracę w trybie zdalnym

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836