Senior .NET Developer
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Algoteque
2. 10. 2024

ALGOTEQUE to firma doradcza IT, która wspiera startupy, średnie i duże przedsiębiorstwa w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych technologii. Nasz zespół ma udokumentowane sukcesy w projektowaniu, rozwijaniu, wdrażaniu i integracji rozwiązań programistycznych (AI, ML, BI, Web, Automatyzacja) dla branż takich jak telekomunikacja, energetyka, bankowość, ubezpieczenia, farmacja, motoryzacja, przemysł oraz e-commerce. Świadczymy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych i strategii IT.

Job Description :

Opis stanowiska:Poszukujemy doświadczonego Senior .NET Developera do pracy nad rozwojem kluczowego systemu w branży bankowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, implementację oraz wdrażanie rozwiązań opartych na technologii .NET, a także współpracę z zespołem w ramach realizacji zaawansowanych projektów informatycznych.Zakres obowiązków:- Projektowanie i rozwój aplikacji w technologii C#/.NET.- Tworzenie testów jednostkowych oraz automatyzacja testów.- Wdrażanie aplikacji opartych na Kubernetes oraz zarządzanie ich cyklem życia.- Praktyczne wykorzystanie wzorców projektowych i wdrażanie dobrych praktyk tworzenia oprogramowania (np. SOLID).- Współpraca z zespołem w ramach projektów związanych z technologiami bankowymi.

Profile / Requirements :

Wymagania:- Zaawansowana znajomość programowania w C#/.NET (w tym wersji .NET 8.0).- Doświadczenie w pracy z technologiami takimi jak: WCF, SQL, MVC.NET, ASP.NET, MSSQL.- Praktyczna znajomość narzędzi: Visual Studio, Git, TeamCity, Ansible, Grafana.- Umiejętność pisania testów jednostkowych i automatycznych.- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną.Mile widziane:- Wiedza z zakresu AI oraz prompt engineering.- Praktyczna znajomość Angular 2+ (wersja 17 i wyższa).- Znajomość PowerShell oraz procesów i narzędzi DevOps.Jeśli szukasz rozwoju zawodowego w stabilnym projekcie bankowym i posiadasz wymienione kompetencje, zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116