Senior .NET Developer - Branża Bankowa
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Algoteque
9. 8. 2024

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych technologii. Nasz zespół ma udokumentowane sukcesy w projektowaniu, opracowywaniu, wdrażaniu i integrowaniu rozwiązań programowych (AI, ML, BI, Web, Automatyzacja) dla branż takich jak telekomunikacja, energetyka, bankowość, ubezpieczenia, farmacja, motoryzacja, przemysł i e-commerce. Świadczymy nasze usługi zarówno w modelach ustalania ceny stałej, jak i na zasadzie rozliczeń za czas i materiały, pomagając naszym klientom osiągać ich cele biznesowe i IT.

Job Description :

Obowiązki:- Rozwój i utrzymanie zaawansowanych aplikacji .NET przy użyciu C#, .NET Core 3.1, .NET 5/6 oraz .NET Framework 4.8.- Implementacja i zarządzanie usługami API/REST.- Pisanie i utrzymywanie testów jednostkowych przy użyciu xUnit i Moq.- Stosowanie wzorców projektowych i najlepszych praktyk programistycznych, w tym zasad OOP i SOLID.- Dokumentowanie swojej pracy oraz rozumienie dokumentacji na poziomie HLD (High-Level Design).

Profile / Requirements :

Wymagania:- Zaawansowane doświadczenie w C#, .NET Core 3.1, .NET 5/6, .NET Framework 4.8 oraz Entity Framework Core.- Doświadczenie w implementacji API/REST oraz testów jednostkowych.- Znajomość wzorców projektowych i architektury aplikacji.- Znajomość MSSQL 2014+, Visual Studio, Visual Studio Code, GIT, Bitbucket, JIRA i TeamCity.- Doświadczenie w pracy w metodyce Agile/Scrum.Mile widziane:- Doświadczenie z narzędziami do analizy logów (np. Splunk, Grafana) i tworzenie dashboardów.- Znajomość analizy statycznej kodu w SonarQube.- Automatyzacja procesów CI/CD.- Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji baz danych MS SQL oraz znajomość T-SQL.- Podstawowa znajomość COBOLa.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116