Senior .NET Developer
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Nasz klient, z ponad 200-letnią historią, jest uznawany za globalnego lidera w dziedzinie zaawansowanych technologii. Specjalizując się w rozwiązaniach dla branży obronnej, lotniczej, morskiej oraz cyfrowej, firma ta nieustannie dąży do innowacji, mających na celu ochronę ludzi i planety. Z zaangażowaniem w rozwój zrównoważony i współpracę, dążą do osiągania ekstremalnych wyników w ekstremalnych warunkach. Poszukując nowych talentów, nasz klient oferuje możliwość pracy w dynamicznym i wspierającym środowisku, gdzie wartości takie jak determinacja, innowacyjność i niezawodność są na pierwszym planie. Dołącz do zespołu, który kształtuje technologie jutra, dbając jednocześnie o rozwój każdego z pracowników.Poszukujemy doświadczonego Backend Developera z pasją do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.Będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwój i utrzymanie nowoczesnej aplikacji webowej na wczesnym etapie jej powstawania. Aplikacja służy do agregacji, przetwarzania i wizualizacji danych pozyskiwanych z różnych źródeł.Jeśli jesteś pasjonatem nowoczesnych technologii, a .NET to Twoje naturalne środowisko pracy, ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Komercyjne doświadczenie jako Backend Developer (minimum 3 lata)
  • Doskonała znajomość języka C#
  • Doświadczenie z frameworkiem ASP.NET Core
  • Doświadczenie z biblioteką Entity Framework
  • Wiedza z zakresu architektury oprogramowania
  • Doświadczenie z bazami danych
  • Znajomość Git
  • Doświadczenie w pracy nad nowoczesnymi, wysokoskalowalnymi projektami klasy produkcyjnej
  • Osobowość proaktywna, nastawiona na współpracę, chętna do poszerzania wiedzy, z podejściem analitycznym i umiejętnością podejmowania decyzji na podstawie danych
  • Płynna komunikacja w j. angielskim (poziom min. B2+/C1)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii front-end opartych o JavaScript: ReactJS, Typescript
  • Znajomość języka Python
  • Entuzjazm do technologii AI i ML
  • Znajomość technologii Microsoft Azure, w tym Azure DevOps (ADO)
  • Znajomość Kubernetes

Oferujemy:

  • Ekscytujące i ważne stanowisko pracy dla wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań morskich
  • Międzynarodowe środowisko pracy i multidyscyplinarną współpracę zespołową
  • Rozwój zawodowy
  • Konkurencyjne warunki finansowe, w tym atrakcyjną polisę ubezpieczeniową i program emerytalny
  • Hybrydowy system pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Telefon służbowy i laptop do użytku prywatnego
  • Współfinansowanie obiadów (catering pracowniczy)
  • Platforma benefitowa
  • Lekcje języka norweskiego w biurze
  • Parking dla pracowników
  • Pakiet relokacyjny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość zakupu akcji firmy z 25% zniżką
  • I wiele innych

Obowiązki:

  • Projektowanie oraz tworzenie skalowalnych i wydajnych aplikacji webowych po stronie backendu
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości rozwiązań
  • Prowadzenie testów i optymalizacja kodu dla lepszej wydajności i użytkowalności
  • Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań i doskonalenie swoich umiejętności
  • Code review i debugowanie kodu

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    123 220
    20 092