Senior .NET Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Fast White Cat
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, rozwój oraz utrzymanie aplikacji opartych o nowoczesny stos technologiczny (.NET Core, Angular, Azure Cloud) zapewniających lokalny oraz międzynarodowy rozwój organizacji.
  • Wsparcie Product Ownera w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych (research technologiczny, budowa POC, etc.)

Oczekujemy:

  • Komercyjnego doświadczenia w budowaniu aplikacji oraz bardzo dobrej znajomości:

o  ASP.NET Core 2.1+, .NET Framework 4.5+, C# 5.0+

o  rozwiązań ORM, głównie EF Core 2.1+

o  rozwiązań opartych o integracje REST i SOAP

o  systemu kontroli wersji GIT

  • Dobrej znajomości relacyjnych baz danych MSSQL oraz języka SQL
  • Znajomość nowoczesnego cyklu wytwarzania oprogramowania, wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych
  • Mile widziane doświadczenie z architekturą opartą o mikroserwisy, zagadnieniami konteneryzacji i automatyzacji procesu developerskiego (CI/CD)
  • Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
  • Samodzielności, asertywności, pragmatki i proaktywności w działaniu, podejścia „tak, da się”
  • Otwartości w komunikacji

Mile widziane:

  • JavaScript/TypeScript, ES6+
  • Angular 7+

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087