Senior Mobile Engineer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Rite NRG sp. z o.o.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Ionic Capacitor
  • Swift
  • React Native
  • Java
  • Kotlin
  • Android
  • iOS
  • Git

Mile widziane

  • Java
  • Kotlin

O projekcie

Dołącz do Rite NRG jako Senior Mobile Engineer!

Szukamy zmotywowanej osoby, która ma mnóstwo pomysłów na nowe, innowacyjne rozwiązania! Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za integrację systemów i aplikacji od zewnętrznych dostawców naszego Partnera Biznesowego.

Portfolio gier naszego partnera stale się rozwija i stajemy przed wyzwaniami związanymi z wprowadzaniem nowych produktów oraz zapewnieniem płynnej integracji i utrzymaniem istniejących produktów gamingowych.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie procesów oraz standardów dla rozwoju i dystrybucji wysokiej jakości aplikacji mobilnych.
  • Ścisła współpraca z dostawcami zewnętrznymi w celu wdrożenia nowych produktów i aplikacji.
  • Praca nad głęboko zintegrowanymi usługami chmurowymi (AWS).
  • Generowanie i uwierzytelnianie aplikacji Android/iOS z niestandardowym kodem natywnym w chmurze oraz tworzenie aplikacji natywnych.
  • Umiejętność tworzenia uniwersalnych aplikacji na Androida, iOS.
  • Projektowanie narzędzi i pipelineów umożliwiających szybsze i bezawaryjne wdrożenie.
  • Przeprowadzanie code review i mentoring.

Nasze wymagania

  • Znajomość Ionic Capacitor i Swift na bardzo wysokim poziomie.
  • Solidne umiejętności programistyczne z zakresu React Native lub Java/Kotlin.
  • Doświadczenie w tworzeniu uniwersalnych, wysokiej jakości aplikacji na Androida i iOS.
  • Znajomość CI/CD oraz Github Actions.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych oraz end2end.
  • Gotowość i chęć do nauki nowych technologii.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B2).

  • Doświadczenie w branży iGaming i/lub znajomość Unity, Phaser, Playfab.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Będziesz pracować w zespole z doskonałą kulturą inżynierską, dużym doświadczeniem, pozytywną energią i atmosferą.
  • Będziesz pracować dla dużej, międzynarodowej firmy, która w ciągu 13 lat stała się globalnym liderem w dziedzinie iGaming.
  • Otrzymasz możliwość ciągłego rozwoju, nauki nowych technologii - poszukujemy osób proaktywnych i chętnych do wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
  • Możliwość otrzymania premii rocznej za wkład i zaangażowanie.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta Multisport.
  • Workation - Tydzień pracy z Barcelony lub z innego miejsca na świecie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B.

Jesteśmy polsko-szwedzką firmą, dostarczającą naszym klientom wartościowe rozwiązania softwarowe. Współpracujemy ze znakomitymi markami z całego świata, liderami technicznymi w takich obszarach jak marketing cyfrowy (CXP), rozwiązania Saas, iGaming, Blockchain, IoT, SmartFactory i wiele innych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Rite NRG sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rite NRG sp. z o.o.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 647
    18 732