Senior MLOps Engineer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
IIG sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do IIG – Razem Tworzymy Przyszłość!

Czy poszukujesz miejsca, gdzie innowacja spotyka się z integracją, a praca zespołowa jest kluczem do sukcesu? W IIG wierzymy, że to ludzie tworzą technologię. Nasza firma to nie tylko nowoczesne rozwiązania IT, ale przede wszystkim zgrany zespół, który wspólnie dąży do realizacji celów zawodowych i osobistych.

IIG to zespół ekspertów pracujących nad różnymi projektami z takimi instytucjami jak Autopay, Ministerstwo Finansów, Polski Związek Piłki Siatkowej czy Centralny Ośrodek Informatyki.

Dołącz do Nas jako Senior MLOps Engineer  i przekonaj się, że „We make IT better”

 do 170 zł/h (w zależności od doświadczenia)

 100% zdalnie z możliwymi wizytami w siedzibie klienta w Warszawie lub Poznaniu (2-4x w ciągu roku)

☑ Kontrakt B2B nawiązywany z IIG sp. z o.o.

 Termin rozpoczęcia projektu - ASAP

Twoje kompetencje:

  • Umiejętność kodowania w języku Python
  • Doświadczenie w uczeniu maszynowym i data science
  • Dobra znajomość SageMaker
  • Zdolność do stosowania praktyk DevOps
  • Rozumienie AWS z perspektywy uprawnienia ról, sieci, oferty usług

Mile widziane:

  • Doświadczenie z narzędziem Infrastructure-as-Code (IaC) Terraform

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwijanie rozwiązań ML na platformie opartej na AWS
  • Interakcja z różnymi użytkownikami platformy
  • Stosowanie najlepszych praktyk inżynierii ML

Co otrzymasz?:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość realizacji dużych projektów IT i wyboru realizowanych projektów
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport
  • Niezbędny sprzęt komputerowy

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Innovation (Innowacja): W IIG każdy pomysł ma znaczenie. Cenimy kreatywność i nieustannie dążymy do wprowadzania innowacji, które przekształcają sposób, w jaki działają nasze rozwiązania i usługi.
  • Integration (Integracja): Tworzymy środowisko, w którym każdy czuje się częścią zespołu. Wspieramy różnorodność i integrację, zapewniając przyjazną atmosferę pracy, gdzie każdy może rozwijać swoje talenty.
  • Group (Grupa): Współpraca to nasza siła napędowa. Razem, jako zespół utalentowanych developerów, designerów i ekspertów technologicznych, realizujemy projekty, które mają realny wpływ na nasze otoczenie.

Poznaj nas ✌:

 IIG

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648