Senior Manual Tester
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HAYS
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1186424

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Łączymy specjalistów IT z najciekawszymi, technologicznymi projektami na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych wykonawców pracujących dla klientów Hays!
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Senior Manual Tester
Lokalizacja: ZdalnieTyp kontraktu: B2B Via HaysStawka: 100-120 pln+vat/hDł. kontraktu: Długofalowa współpracaStart: ASAP
Ogólnie o projekcie:Nowa Platforma WWW oraz MOBILE bankowości internetowej dla klientów biznesowych.

  • Projektowanie przypadków testowych w dedykowanym narzędziu, wykonywanie testów, zgłaszaniu błędów i weryfikacji poprawek.

  • Tworzeniu dokumentacji testowej pod UAT, aktualizacji skryptów i scenariuszy regresyjnych, udział w wydarzeniach scrumowych, wsparcie wdrożeń, praca w zwinnym modelu wytwarzania oprogramowania, współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie testów zmian informatycznych.
  • Opiniowanie scenariuszy testowych.
Etapy Projekty:
  • W trakcie realizacji, realizacja prac z Dostawcą rozpoczęła się z początkiem roku 2023, a prace deweloperskie i testy rozpoczęliśmy od kwietnia 2023.
  • Przewidywana długość trwania projektu: 2 lata Metoda prowadzenia projektu: Agile, 2 tyg sprint.
Proporcja front-end do back-end: 80%/20% Proporcja testów automatycznych do manualnych: 20%/80%
Oczekujemy:
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji internetowych i mobilnych (znajomość nowoczesnych rozwiązań stosowanych w bankowości internetowej i mobilnej).
  • doświadczenie jako Tester w projektowaniu przypadków testowych i ich testowaniu (w tym opracowywanie dokumentacji testowej).
  • doświadczenie w zgłaszaniu błędów i weryfikowaniu poprawek do zgłoszonych błędów (w tym komunikacja z dostawcami rozwiązań informatycznych w celu ich wyjaśnienia).
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji webserwisów (w tym znajomość REST i SOAP) zna narzędzia takie jak SoapUI/Postman.
  • znajomość SQL i doświadczenie w pracy z bazami danych, dobra znajomość składni JSON/XML umożliwiającej analizę logów aplikacji.
  • znajomość zagadnień z zakresu jakości testowania systemów informatycznych (w tym terminologię z zakresu jakości i testowania systemów informatycznych).
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania.
  • znajomość narzędzi wspomagających proces testowania np. JIRA, TestFlo.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym.
  • wyższe wykształcenie, dodatkowym atutem będzie profil informatyczny/matematyczny/statystyczny i/lub finansowy.
Na plus:
  • certyfikat ISTQB.
  • znajomość systemów informatycznych funkcjonujących w Banku.
  • umiejętność budowania skryptów w dowolnym języku automatyzującym, tworzenie przypadków testowych do automatyzacji.
  • znajomość metodyki SCRUM.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji:
  • Rozmowa techniczna z klientem – 1 spotkanie online:
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Kraków
  • Tester Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080