Senior Java Groovy Developer
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Masovian Voivodeship, Polska
Ness Solution
16. 5. 2024

Dla naszego Partnera biznesowy, lidera w sektorze ubezpieczeń, poszukujemy utalentowanego Developera Java/Groovy z umiejętnościami w zakresie narzędzi CI/CD lub doświadczeniem jako DevOps. Dołączysz do dynamicznego zespołu, który rozwija zaawansowany system polisowy, wprowadzając nowe funkcjonalności i integracje z innymi platformami w organizacji.

Lokalizacja: Warszawa (4 dni zdanie, 1 dzień z biura)

Zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie zaawansowanych procesów CI/CD oraz narzędzi wspierających cykl wytwórczy oprogramowania.
  • Przygotowanie i utrzymanie dokumentacji technicznej oraz skryptów automatyzujących testy.
  • Zarządzanie środowiskami testowymi i produkcyjnymi, w tym analiza i rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania
  • Umiejętność programowania w Groovy
  • Znajomość procesów CI/CD
  • Doświadczenie w pracy z Jenkins oraz Kubernetes.
  • Umiejętność tworzenia skryptów w Bash lub Python.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w administracji systemami Linux (RedHat/CentOS).
  • Znajomość narzędzi Ansible/AWX oraz Helm.
  • Znajomość SQL (Oracle, PostgreSQL).
  • Doświadczenie z frameworkami do testów jednostkowych (JUnit, Spock).
  • Znajomość metodyki Agile, Scrum.
  • Stabilną współpracę na zasadach B2B.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia: 160 - 200+ vat/h
  • Lokalizację biura w dogodnej lokalizacji, blisko stacji metra.
  • Elastyczną pracę hybrydową.
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna.

Informacje:

Lokalizacja: Łomianki
Łomianki, Masovian Voivodeship, Polska

Dodano: 16. 5. 2024
Praca na stanowisku - aktualna

Praca Łomianki - Ciekawe oferty pracy w okolicy:

Łomianki
Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach