Senior Java DevOps
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Prime Engineering Poland
30. 5. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java
  • Spring Framework
  • AWS
  • Docker
  • Kubernetes
  • Jira

O projekcie

Cześć! Propozycja dla doświadczonego DevOpsa z Javą, który dołączy do 10-osobowego zespołu. Wesprzesz proces tworzenia oprogramowania i automatyzacji aplikacji. Jeśli chcesz wnieść ogrom wartości swojego doświadczenia oraz rozwijać się w tematach rozwiązań chmurowych, ta oferta jest dla Ciebie!

Stack projektu: Java 18, GraphQL, PostgreSQL i MySQL, Kafka i RabbitMQ, Spark i Flink, Docker i Kubernetes (AWS), Ansible, Jenkins, BitBucket + pipelines, Linux

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i optymalizacja środowisk pracy,
  • Zarządzanie narzędziami Jenkins i procesem CI/CD,
  • Naprawianie błędów w istniejącym oprogramowaniu,
  • Pisanie testów i testowanie nowego oprogramowania,
  • Zapewnienie podstawowego bezpieczeństwa i ochrony systemów,
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu procesów automatyzacji aplikacji,
  • Współpraca z właścicielem produktu i resztą zespołu projektowego,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • 5+ lat doświadczenia z technologią JAVA, oraz minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku DevOps Engineer,
  • Znajomość frameworka Spring,
  • Doświadczenie z chmurą AWS,
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji procesów CI/CD
  • Znajomość i doświadczenie z zakresu konteneryzacji (Docker, Kubernetes)
  • Doświadczenie z narzędziami JIRA,
  • Komunikatywny j. angielski B1/B2.

Mile widziane

  • doświadczenie z IoT, elektroniką, łącznością

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • szkolenia wewnątrzfirmowe

To oferujemy

  • Kontraktu B2B lub UoP – decyzję pozostawiamy Tobie,
  • Zespołu pracującego zdalnie, okazjonalne wizyty w Krakowie (1x miesiąc),
  • Prywatnej opieki medycznej - korzystamy z Luxmed,
  • Dostępu do kafeterii MyBenefit, jako dofinansowanie do Multisporta lub punkty, które wymienisz na kupony zakupowe w Internecie,
  • Prime Academy: dostęp do platform szkoleniowych (m.in. Coursera) + możliwość finansowania Twojego rozwoju w toku naszej współpracy - dodatkowe szkolenia,
  • Prime Mobility: możliwości pracy przy projektach w ramach całej grupy Prime Group, której jesteśmy częścią – mamy ponad 20 naszych biur w Europie i na świecie (m.in. w Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, we Włoszech i Brazylii),
  • Możliwość skorzystania z programu poleceń,
  • Ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Last but not least – często organizujemy integracje, które na pewno zapamiętasz

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Prime Engineering Poland jest częścią Prime Group, europejskiej grupy specjalizującej się w usługach z obszaru IT oraz inżynierii. Od ponad 17 lat budujemy i wspieramy na całym świecie zespoły dla wielu branżach od automotive, przez energetykę, aż po sektor finance/fintech. Od 2021 roku jesteśmy także w Polsce.

Kierujemy się zasadą: „Innovation first. People before that”. Odzwierciedla to nasz sposób myślenia. Technologia jest ważna, ale nie bardziej niż ludzie, którzy za nią stoją. Nasz zespół stale rośnie, a Ty możesz do niego dołączyć.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Prime Engineering. z siedzibą w: Katowicach, ul. Chorzowska 150 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: gdpr@primeengineering.pl

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370