Senior Java Developer (she/he/they)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Żabka Future
6. 6. 2024

Jesteśmy obecnie w trakcie poszukiwania Senior Java Developera (she/he/they), który będzie członkiem ekipy, realizującej misję technologiczną rozwoju Żabki Future!

Siedziba firmy: Poznań

Obowiązki:

  • Praca w zwinnym zespole nad ambitnym produktem do zarządzania gospodarką magazynową
  • Podejmowanie inicjatywy i odpowiedzialności za stronę techniczną projektów.
  • Tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla jednej z najbardziej znanych marek w branży convenience store
  • Projektowanie interfejsów użytkownika na podstawie systemów projektowych przygotowanych przez nasz zespół ekspertów ds. projektowania produktów.
  • Testowanie efektów swojej pracy i przeglądanie pracy swojego zespołu
  • Dostarczanie wysokiej jakości, czystego kodu zgodnie z najlepszymi praktykami w ramach dobrze zorganizowanego procesu rozwoju oprogramowania.
  • Udział w przygotowywaniu odpowiedniej dokumentacji produktu;
  • Wzajemne Code Review w ramach Zespołu Scrumowego;
  • Wspieranie wdrożeń produkcyjnych;
  • Prace utrzymaniowe nad produktem;

Wymagania:

  • Doświadczenie na poziomie minimum 5 lat w roli Senior Java Dewelopera;
  • Doświadczenie w budowaniu projektów wielomodułowych z wykorzystanie Maven lub Gradle
  • Doświadczenie w złożonym środowisku zintegrowanym;
  • Znajomość wzorców projektowych i zagadnień integracji systemów;
  • Znajomość poniższych technologii: Java(JDK 17+), Spring Boot, Spring Data JPA, Kafka, Avro, REST, Junit, AssertJ, Mockito, SQL/NoSQL, Kubernetes/Openshift;
  • Znajomość od strony praktycznej architektury mikroserwisów;
  • Znajomość hexagonal architecture, DDD;
  • Mile widziana znajomość rozwiązań chmurowych, szczególnie Azure;
  • Miłe widziane doświadczenie na poziomie minimum 1 rok w roli Tech Lead.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • 70% pracy to obecnie prace nad nowymi funkcjonalnościami, a 30% to prace konserwacyjne i naprawa błędów.
  • Praca w modelu hybrydowym z biura w Poznaniu -> mamy super biuro w centrum Poznania, blisko dworca PKP
  • Dynamiczne środowisko pracy.
  • Dofinansowaną kartę MultiSport, opiekę medyczną LuxMed oraz ubezpieczenie Uniqa.
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju narzędzi dla najbardziej innowacyjnej sieci convenience store w Polsce i transformacji obszaru handlu detalicznego.
  • Sprzęt i narzędzia niezbędne do pracy.

A oprócz tego:

  • Pracujesz z ekspertami z czołowych sieci spożywczych, firm e-commerce i technologicznych .
  • Panuje przyjazna atmosfera .
  • W każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc .

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, śmiało pytaj!

Informacje:

Lokalizacja: Kraków
Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska

Dodano: 26. 5. 2024
Praca na stanowisku - aktualna

Możesz wybierać z bardzo szerokiej gamy ofert pracy - naszym celem jest posiadanie jak najszerszej oferty pracy

Bądź pierwszym, który odpowie na nowe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy w jednym miejscu(od pracodawców, agencji pośrednictwa pracy i innych portali)

Wszystkie usługi dla kandydatów do pracy są bezpłatne

Praca Kraków - Ciekawe oferty pracy w okolicy:

Kraków
Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach