Senior Java Developer (she/he/they)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Żabka Future
7. 9. 2024

Jesteśmy obecnie w trakcie poszukiwania Senior Java Developera (she/he/they), który będzie członkiem ekipy, realizującej misję technologiczną rozwoju Żabki Future!

Obowiązki:

  • Praca w zwinnym zespole nad ambitnym produktem do zarządzania gospodarką magazynową.
  • Podejmowanie inicjatywy i odpowiedzialności za stronę techniczną projektów.
  • Tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla jednej z najbardziej znanych marek w branży convenience store.
  • Projektowanie interfejsów użytkownika na podstawie systemów projektowych przygotowanych przez nasz zespół ekspertów ds. projektowania produktów.
  • Testowanie efektów swojej pracy i przeglądanie pracy swojego zespołu.
  • Dostarczanie wysokiej jakości, czystego kodu zgodnie z najlepszymi praktykami w ramach dobrze zorganizowanego procesu rozwoju oprogramowania.
  • Udział w przygotowywaniu odpowiedniej dokumentacji produktu.
  • Wzajemne Code Review w ramach Zespołu Scrumowego.
  • Wspieranie wdrożeń produkcyjnych.
  • Prace utrzymaniowe nad produktem.

✅ Wymagania:

  • Doświadczenie w budowaniu projektów wielomodułowych z wykorzystanie Maven lub Gradle.
  • Doświadczenie w złożonym środowisku zintegrowanym.
  • Znajomość wzorców projektowych i zagadnień integracji systemów.
  • Znajomość poniższych technologii: Java (JDK 17+), Spring Boot, Spring Data JPA, Kafka, Avro, REST, Junit/Spock, AssertJ, Mockito, SQL/NoSQL, Kubernetes/Openshift.
  • Znajomość od strony praktycznej architektury mikroserwisów.
  • Znajomość hexagonal architecture, DDD.
  • Doświadczenie we wdrażaniu interfejsów API (REST, GraphQL), ich projektowaniu i utrzymywaniu.
  • Mile widziana znajomość rozwiązań chmurowych, szczególnie Azure.
  • Miłe widziane doświadczenie w roli Tech Lead.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • 70% pracy to obecnie prace nad nowymi funkcjonalnościami, a 30% to prace konserwacyjne i naprawa błędów.
  • Praca w modelu hybrydowym z biura w Poznaniu -> mamy super biuro w centrum Poznania, blisko dworca PKP
  • Dynamiczne środowisko pracy.
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju narzędzi dla najbardziej innowacyjnej sieci convenience store w Polsce i transformacji obszaru handlu detalicznego.
  • Sprzęt i narzędzia niezbędne do pracy.

A oprócz tego:

  • Pracujesz z ekspertami z czołowych sieci spożywczych, firm e-commerce i technologicznych .
  • Panuje przyjazna atmosfera
  • W każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc .

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, śmiało pytaj!

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584