Senior Java Developer - Frontline Experience Squad
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
T-Mobile Polska S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Marynarska 12, Warszawa

Forma współpracy: Direct B2B

Tryb współpracy: Model hybrydowy (do ustalenia)

Rekrutacja online!

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy mają na celu tworzenie innowacyjnych rozwiązań. W zespole Frontline Experience ceni się inicjatywę oraz gotowość do podejmowania wyzwań. Jeżeli chcesz pracować w środowisku, które wykorzystuje najnowsze technologie i narzędzia, to jesteśmy tym, czego szukasz.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Praca z zespołem w metodyce Agile w frameworku SAFE
  • Projektowanie i rozwijanie zaawansowanych aplikacji w języku java 11, 17
  • Optymalizacja i refaktoring istniejącego kodu
  • Aktywna współpraca z innymi działami technicznymi i biznesowymi
  • Praca z technologiami i narzędziami: Axon, Spring Boot, Spring WebFlux, Spring Data, Spring Cloud, Spring Actuator, ActiveMQ, Maven, Project Reactor, MongoDB
  • Pisanie testów za pomocą JUnit, Mockito, WireMock

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • Min 5 lat doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Min 3 lata doświadczenia w pracy w metodologi Agile/Scrum
  • Bardzo dobra umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Zaawansowana znajomość Java 11,17
  • Bardzo dobra znajomość frameworku Axon
  • Bardzo dobra znajomość bazy danych MongoDB oraz Spring Data
  • Bardzo dobra znajomość Spring Boot, Cloud, Actuator, WebFlux Project Reactor
  • Bardzo dobra znajomość GitLab
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie w procesach CI/CD w oparciu o narzędzia jenkins / GitLab
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie z chmurą AWS, w tym zarządzanie usługami i zasobami
  • Doświadczenie w testowaniu pisanego kodu,

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584