Senior Java Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Benefit Systems
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Jednym z naszym produktów jest Kafeteria MyBenefit – platforma internetowa wspierająca działy HR w zarządzaniu świadczeniami pozapłacowymi. W codziennej pracy usprawniamy i ulepszamy nasz produkt, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku
  • Będziesz tworzyć nowe funkcjonalności oraz rozwijać już istniejącą wersję włącznie z monitoringiem, poprawą błędów i optymalizacją
  • Czasami poprosimy Cię żebyś został/a naszym technologicznym ekspertem zarówno w firmie jak i w kontaktach z firmami zewnętrznymi
  • Będziesz monitorować, jak rozwijają się technologie tak, żebyś mógł/a wykorzystać najnowsze rozwiązania w realizowanych projektach
  • W ramach projektów będziesz odpowiedzialny za integrację z innymi systemami

Nasze wymagania

  • Potrafisz programować w Java 21
  • Używasz w pracy Spring Boot, Hibernate
  • Nie są Ci obce Microservices, OOP, CI/CD
  • Kojarzysz lub było Ci dane używać RabbitMQ, Docker, Kubernetes, PostgreSQL, Spring Cloud
  • Clean Code jest dla Ciebie czymś naturalnym
  • Znasz zagadnienia związane z projektowaniem architektury aplikacji
  • Znasz technologie, w których jesteś ekspertem i chcesz się nimi dzielić

To oferujemy

  • Ustalimy dogodną formę współpracy i zakres benefitów (umowa o pracę lub B2B);
  • Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym lub zdalnie - to Ty wybierasz;
  • Nasze biuro mieści się we Wrocławiu, przy ul. Powstańców Śląskich;
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance;
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czeka na nas dofinansowanie do śniadania;
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch;
  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego;
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych;
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć dostęp do tańszych biletów do kina i teatru;
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej;
  • Jako rodzic możesz otrzymać dofinansowanie do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci;
  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24;
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems;
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia;
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej :)

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536