Senior Java Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Nest Bank S.A.
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Senior Java Developer Warszawa, Mazowieckie

Rozwijamy istniejący system Bankowości Internetowej i Mobilnej, obecnie migrujemy się do chmury Azure. Nowe technologie, ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju w branży finansowej. Cenimy sobie luźną atmosferę, swobodę w działaniu i doceniamy zaangażowanie

Proces rekrutacji to tylko jeden etap , który składa się z części HR i części technicznej.

Pracujemy 100% zdalnie , natomiast mamy dwa biura jedno w Gdańsku drugie w Warszawie, jeżeli tylko chcesz, zawsze możesz pracować stacjonarnie

Główne zadania:

  • Udział w projekcie z branży finansowej
  • Praca z technologiami cloudowymi Azure
  • Tworzenie i rozwój aplikacji w języku Java
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian
  • Współpraca z innymi komórkami Banku
  • Realizacja projektów w zespołach Agile

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Posiadasz min 3 letnie komercyjne doświadczenie z Java, frameworkiem Spring Boot oraz Hibernate
  • Posługujesz się JMS lub korzystasz z podobnych rozwiązań
  • Pracujesz z relacyjnymi bazami danych
  • Używasz na co dzień Gita
  • Posiadasz doświadczenie z architekturą mikroserwisową
  • Narzędzia takie jak Docker i Kubernetes są Tobie znane
  • Pracujesz w projektach chmurowych Azure
  • Pracę w jednym z najbardziej rozwojowych obszarów banku, możliwość wniesienia istotnego wkładu do innowacyjnych projektów z obszaru IT
  • Współpracę z ekspertami i pasjonatami w swojej dziedzinie
  • Szkolenia - możliwość certyfikacji Microsoft
  • Możliwość udziału w inicjatywach i projektach wewnętrznych, konkursach dla pracowników oraz imprezach integracyjnych,
  • Warunki zatrudnienia: Kontrakt B2B/Umowa o pracę, praca w trybie zdalnym
  • FitNest – program promujący zdrowy styl życia
  • NestRodzina – program mający na celu wspieranie pracowników w łączeniu życia prywatnego z zawodowym
  • Nest Uniwersytet - wewnętrzny program dzielenia się wiedzą

Informacje:

Lokalizacja: Warszawa
Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska

Dodano: 26. 5. 2024
Praca na stanowisku - aktualna

Możesz wybierać z bardzo szerokiej gamy ofert pracy - naszym celem jest posiadanie jak najszerszej oferty pracy

Bądź pierwszym, który odpowie na nowe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy w jednym miejscu(od pracodawców, agencji pośrednictwa pracy i innych portali)

Wszystkie usługi dla kandydatów do pracy są bezpłatne

Praca Warszawa - Ciekawe oferty pracy w okolicy:

Warszawa
Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach