Senior Java Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ITFS sp. z o.o.
26. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Spring Framework
  • Spring Boot
  • TDD
  • DDD
  • API REST

O projekcie

Lokalizacja: praca zdalna

Start: ASAP

Kontrakt: B2B z ITFS

Wynagrodzenie: 140 - 165 zł/h netto + VAT

Klient: branża lotnicza

Projekt na ok. 2.5 msc

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja aplikacji w języku Java z wykorzystaniem Spring Framework oraz Spring Boot.
  • Aktywna współpraca z innymi członkami zespołu w celu realizacji celów projektowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku Java,
  • Praktyczna znajomość Spring Framework, Spring Boot,
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów rozproszonych,
  • Znajomość i praktyczne wykorzystywanie zasad SOLID, GRASP,
  • Praktyczna znajomość TDD, DDD,
  • Praktyczna znajomość API REST.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet opieki księgowej (do 3 wpisów miesięcznie)

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa telefoniczna z ITFS z rekruterem ITFS (ok. 15 min.)
  • Rozmowa z Klientem
  • Decyzja

ITFS to polska firma, która od 2012 świadczy usługi w zakresie consultingu oraz rekrutacji Specjalistów IT. Obecnie zatrudniamy kilkuset konsultantów, z którymi realizujemy projekty na rynku polskim oraz zachodnioeuropejskim. Posiadamy biura w Gdyni oraz Warszawie, a także filię w Danii. O naszym profesjonalizmie świadczą zdobyte przez nas wyróżnienia dla najlepiej rozwijających się firm w Polsce i Europie. Z dumą możemy pochwalić się, że od 2020 regularnie zostajemy laureatami Financial Times FT1000 i Diamentów Miesięcznika Forbes (2020, 2021, 2022 i 2023). Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom, którzy tworzą nasz zespół, inspirują nas do dalszego działania i chcą rozwijać się w branży IT.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678