Senior Java Back-end Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Avenga
16. 9. 2024

Do naszego zespołu poszukujemy pasjonata kodowania, ponieważ większość jego pracy opierać się będzie właśnie na kodzie. Szukamy programisty z rozległą wiedzą, pracującego w projektach z różnych branż, nie tylko skupionego np. na mikroserwisach - tutaj się to nie przyda. Mile widziana wiedza również z zakresu monolitu.

Projekt dotyczy aplikacji, która służy do analizy danych na PC. Nie ma konieczności przyjeżdżania biura codziennie, natomiast w razie potrzeby wymagane będzie pojawienie się w biurze we Wrocławiu, możliwe, że również z dnia na dzień.

Opis stanowiska: Projekt wykorzystuje technologię cyfrowego PCR do badania próbek DNA. Rozwiązanie jest dedykowane dla laboratoriów i szpitali. Platforma składa się z instrumentu analitycznego oraz dedykowanej aplikacji internetowej, która umożliwia użytkownikowi konfigurowanie eksperymentów i analizowanie wyników. Użytkownik ma możliwość wizualizacji szablonu eksperymentu oraz jego wyników.

Opis zespołu: Pracujemy w dwóch zespołach scrumowych. Nasz zespół posiada wszystkie niezbędne funkcje: programistów backendu (Java), programistów frontendowych (React), architekta, testerów oraz product ownera. Dzięki autonomicznemu podejściu możemy decydować o używanych technologiach podczas tworzenia oprogramowania, jak również mieć wpływ na cały program. Obecnie poszukujemy doświadczonego Java Backend Developera, który wzmocni nasz zespół, poprawi istniejące rozwiązania oraz zaprojektuje nowe funkcjonalności.

Wymagania osobiste:

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Brak obaw przed pracą z dokumentacją,
  • Otwartość na dzielenie się wiedzą i gotowość do nauki,
  • Aktywne uczestnictwo w dyskusjach.

Obowiązkowe:

  • At least 2 years proven work experience as a Java Back-end Developer
  • In-depth understanding of the entire web development process (design, development and deployment)
  • Very good knowledge of Java
  • Spring Boot
  • REST API
  • JUnit / mocking libraries
  • Git
  • SQL
  • English written and spoken, to communicate inside team without problems

Mile widziane:

  • ORM / Hibernate / Spring Data JPA
  • Familiar with Scrum framework

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584