Senior IT Tester - b2b
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Bank Millennium
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Udział w rozwoju aplikacji webowych oraz mobilnych wykorzystywanych przez setki tysięcy użytkowników
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych
  • Wykonywanie testów manualnych, integracyjnych, testów API
  • Planowanie procesu testowego, monitorowanie oraz raportowanie wyników testów
  • Wsparcie w tworzeniu testów automatycznych
  • Raportowanie wyników testów

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Tester Manualny i/lub Automatyczny, mile widziane doświadczenie w wykonywaniu testów integracyjnych oraz testów serwisów
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Znajomość narzędzi do testów serwisów jak np. SoupUI/Postman oraz narzędzi wspierających proces testowania (np. JIRA)
  • Znajomość budowy aplikacji webowych oraz mobilnych
  • Znajomość SQL i WebServices
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy
  • Chęć nauki, podnoszenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych lub banku
  • Wiedza i/lub doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem narzędzi takich jak np. Selenium, Appium
  • Podstawa znajomość programowania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B ze spółką Millennium Service
  • Pracę ze złożonymi systemami od strony backend
  • Interesujące projekty z dziedziny testów systemów bankowych
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696