Senior IT Project Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Angry Nerds
2. 9. 2024

Hej! Jesteśmy Angry Nerds i zapraszamy Cię do naszego świata apek mobilnych i webowych!

O Angry Nerds słów kilka:

Software House | 8 lat na rynku | ok. 100 osób na pokładzie | 500+ zrealizowanych projektów

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Senior IT Project Managera!

Dlaczego warto z nami pracować?

Dajemy swobodę w prowadzeniu projektów, jednocześnie doatarczając wsparcie i doświadczenie Delivery Managerów i Business Partnerów.  Wierzemy, że autonomia w podejmowaniu decyzji przez PMów, jest kluczem do sukcesu każdego projektu.

Zapewniamy wszelkie potrzebne narzędzia do prowadzenia projektów z sukcesem.

Prowadzimy różnorodne projekty (zaczynając od współpracy z wieloma branżami, poprzez zróżnicowe „stacki”, a kończąc na wielkości zespołów) - prawie każdy projekt jest inny i ma unikalne wyzwania, więc mamy wiele okazji do nauki nowych rzeczy.

Pracujemy z klientami zagranicznymi, wykorzystujemy język angielski w codziennej pracy.

Możemy pochwalić się naprawdę zaangażowanym zespołem, traktujemy się z szacunkiem oraz zawsze służymy sobie pomocą.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy w ciągu całego cyklu życia projektu: od fazy projektowania/warsztatów do pełnego wdrożenia produkcyjnego i późniejszego utrzymania,
  • Planowanie zasobów w projekcie,
  • Tworzenie harmonogramu projektu, śledzenie postępów, kontrolowanie budżetu oraz terminów jego realizacji,
  • Prowadzenie warsztatów oraz definiowanie wymagań projektowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • Wpływ na końcowy produkt poprzez tworzenie backlogu,
  • Prowadzenie spotkań Scrumowych,
  • Budowanie relacji i utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami oraz identyfikowanie i rozwijanie nowych możliwości współpracy,
  • Raportowanie statusów projektu i prognoz do klienta oraz Delivery Managera,
  • Definiowanie ryzyka projektu i mitygacji,
  • Współtworzenie wewnętrznych spotkań Project Managerów (community).

Nasze oczekiwania:

  • Min. 5 - letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami IT,
  • Duża samodzielność w bezpośredniej pracy z klientem oraz zespołem projektowym,
  • Praktyczna wiedza o cyklu życia oprogramowania (zwłaszcza w technologiach .NET, Angular/React, iOS/Android),
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zespołami deweloperskimi (8+ osób),
  • Doświadczenie w pracy z AzureDevOps lub Jira/Confluence,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile (Scrum, Kanban),
  • Umiejętności:

- identyfikowania problemów, znajdowania i wdrażania rozwiązań,

- rozwiązywania potencjalnych konfliktów oraz sytuacji stresowych w zespole,

- zarządzania i skalowania procesów,

- organizowania pracy i ustalania priorytetów,

  • Techniczna wiedza i rozumienie zagadnień z obszaru software developmentu, które pozwoli na swobodną komunikację oraz współpracę z zespołem developerskim i klientem,
  • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Zorientowanie na potrzeby i cele biznesowe.

Docenimy również:

  • Certyfikaty np. PSM I, AgilePM, PMP lub inne,
  • Doświadczenie z Basecamp, Figma, Miro.
  • Wcześniejsze doświadczenie w roli PO/Pdm

Zapewnimy Tobie:

  • Pracę w pełni zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy, dobre dla rannych ptaszków i nocnych marków,
  • Służbowy sprzęt i budżet na akcesoria,
  • Roczny budżet szkoleniowy,
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego i opieki medycznej,
  • Budżet integracyjny,
  • Pracę w firmie o płaskiej strukturze w zgranym zespole Nerdów :)

Proces rekrutacji:

1. Rozmowa z działem HR: ok. 40 min – chcemy poznać się lepiej!

2. Weryfikacja techniczna w formie videocalla z naszymi Delivery Managerami ok. 1.5 h,

3. Rozmowa z Business Parnerami – ok 1.5h

4. Decyzja i feedback z przebiegu rekrutacji.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544