Senior iOS Mobile Developer (Swift | SwiftUI | IoT)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
1dea
10. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów szukamy doświadczonego Senior iOS Developera.

Warunki zaangażowania:

Branża: Komunikacja / Transport / IoT (skandynawska firma produktowa)

Lokalizacja: hybryda w Gdańsku (2 dni w tygodniu w biurze, reszta zdalnie)

Start: ASAP (max 3 msc OW)

Budżet rekrutacyjny / stawka (B2B): 23.000 - 26.000 PLN net / msc

Współpraca: bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta, możliwe UoP lub B2B (w tym bogaty pakiet benefitów w tym np. 40 dni dodatkowo płatnych dni wolnych od pracy, pakiety szkoleniowe) full-time, współpraca na 12 miesięcy (z opcją przedłużenia, ale narazie nie jest to pewne)

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • I etap: rozmowa telefoniczna z rekruterem 1dea (10 min - krótko o Twoim doświadczeniu zawodowym, Kliencie, Twoich oczekiwaniach finansowych i dostępności)
  • II etap: techniczne zadanie domowe do wykonania (2-5 dni na wykonanie)
  • III - IV etap: rozmowy techniczne z zespołem developerskim naszego Klienta (1-2h)
  • V etap: decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie wysokiej jakości aplikacji iOS
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu tworzenia innowacyjnych rozwiązań
  • Udział w procesie testowania i zapewniania jakości aplikacji
  • Optymalizacja wydajności i skalowalności aplikacji
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu - teamem QA i developmentem (FE / BE)

Wymagania:

  • Minimum 5 lat solidnego komercyjnego doświadczenia w rozwoju aplikacji mobilnych na platformę iOS
  • Doskonała znajomość Swift i frameworka SwiftUI
  • Znajomość wzorca projektowego MVVM oraz praktyczne doświadczenie w DI w środowisku mobilnym
  • Praktyczna znajomość narzędzi do testowania jednostkowego (np. Quick/Nimble) oraz testowania UI (XCTest, SnapshotTesting)
  • Doświadczenie w pracy z REST i gRPC API
  • Znajomość RxSwift (Combine)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile z wykorzystaniem metodyk Kanban i/lub Scrum
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (międzynarodowy team, codzienna komunikacja po angielsku)

Oferujemy:

  • Transparentny model długotrwałej współpracy, bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Praca hybrydowa w Gdańsku (2 dni w tygodniu w Gdańsku Oliwie, reszta zdalnie)
  • Bardzo atrakcyjne benefity m.in. 40 dni urlopów przy B2B, pakiet medyczny, pakiety szkoleniowe, premie roczne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne i bezpieczne zaangażowanie w firmie o solidnej pozycji na rynku
  • Nowoczesny sprzęt dostarczany przez firmę, wraz z oprogramowaniem i konfiguracją
  • Dojrzały i zrównoważony ekosystem projektowy
  • Dobra atmosfera w zespole - ważne są dla nas wartości takie jak koleżeństwo, otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju
  • Staramy się pracować w duchu Agile, co rozumiemy jako: ciągłe doskonalenie, skuteczna współpraca i wykorzystanie podejścia empirycznego podczas rozwoju wytwarzanych produktów
  • Wspieramy kulturę kreatywności - każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów lub rozwiązań - zawsze będziesz wysłuchany, a Twoje sugestie będą brane pod uwagę

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536