Senior Internal Auditor - rekrutacja online
  • Września
Września, Września, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży Automotive. W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy Starszego Audytora Wewnętrznego, odpowiedzialnego za realizację globalnych funkcji audytowych, który będzie częścią globalnego zespołu ds. audytu procesów biznesowych w Business Excellence Office (BEO.)

Senior Internal AuditorMiejsce pracy: Września

Zadania:

  • Współpraca z innymi członkami zespołu BEO;
  • Prowadzenie wszystkich etapów audytów, w tym planowanie, realizacja, zarządzanie konfliktami, raportowanie i komunikacja wyników;
  • Realizacja i zarządzanie audytami opartymi na analizie ryzyka, planowanie audytów, zarządzanie działaniami terenowymi;
  • Doradzanie kierownictwu w przypadkach niezgodności praktyk z polityką firmy;
  • Rekomendowanie działań korygujących w celu spełnienia standardów kontroli, dokumentacji i raportów;
  • Wspieranie rozwoju i wdrażanie strategii audytowych, polityk i programów audytowych;
  • Komunikacja z zarządem na wszystkich poziomach w celu omówienia planów audytowych i działań korygujących

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne);
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w firmie księgowej lub w audycie wewnętrznym w globalnej firmie;
  • Doświadczenie w analizowaniu procesów (księgowych i operacyjnych), identyfikowaniu braków i wdrażaniu usprawnień procesów;
  • Gotowość do podróży służbowych (do 60%);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje;
  • Znajomość narzędzi do analizy danych, automatycznych audytów i systemów ERP.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet dodatkowych benefitów;
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku;
  • Krótkie procedury, szybkie podejmowanie decyzji i otwarte struktury komunikacyjne.

  • Praca Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392