Senior Influencer Project Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
hoh
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kogo szukamy?

  • masz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako Procject Manager w obszarze Influence Marketingu po stronie agencji,
  • potrafisz kompleksowo prowadzić projekty influencerskie,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu spotkań i prezentacji biznesowych (offline oraz online),
  • śledzisz aktualne trendy, najlepsze kampanie i best practises, a do tego potrafisz wdrażać je w prowadzonych przez siebie projektach,
  • znasz dokładnie mechanizmy i standardy obowiązujące na TikTok, Instagram, Youtube, Pinterest,
  • jesteś nie tylko kreatywną osobą, ale również mającą doświadczenie w tworzeniu strategii influencerskich dla marek,
  • stale wychodzisz z inicjatywą, wciąż poszukujesz nowych rozwiązań i inspiracji,
  • masz doświadczenie w kreowaniu rozwiązań w kampaniach influencerskich dla klientów,
  • Twoje zalety to: proaktywność, sumienność i kreatywność,
  • potrafisz dzielić się wiedzą o rynku influencerskim,
  • potrafisz skutecznie uargumentować swoje pomysły przed klientem,
  • masz doświadczenie w realizacji projektów niestandardowych oraz produkcjach photo-video.

Jakie będą Twoje zadania?

  • prowadzenie projektów influencerskich w ramach agencji, głównie dla klienta z branży finansowej,
  • doradztwo z obszaru influencer marketingu dla Klientów,
  • działania koncepcyjno-kreatywne,
  • prowadzanie szkoleń i warsztatów z zakresu influencer marketingu dla Klientów,
  • tworzenie strategii influencer marketingowej,
  • negocjacja i weryfikacja stawek,
  • realizacja i nadzór nad kampaniami,
  • raportowanie i rozliczanie kampanii,
  • research, lokalizacja i audyt twórców,
  • branie udziału w planach zdjęciowych.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie na podstawie umowy b2b,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do lekcji języka angielskiego,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę hybrydową (biuro w kamienicy przy ul. Hożej),
  • możliwość rozwoju, szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość samodzielnego działania – wdrażania pomysłów i koncepcji dla strategicznych klientów firmy (ale pamiętaj: „z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność”, dlatego w bonusie dorzucamy zawsze pomocną dłoń od teamu i zarządu),
  • luźną atmosferę i brak dress code’u (nie dotyczy spotkań z niektórymi klientami :)),
  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • pracę w bardzo elastycznej, zgranej organizacji, która ceni inicjatywę, chęć rozwoju i zmieniania zastanego stanu rzeczy,
  • wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia,
  • pracę dla renomowanych marek,
  • możliwość przychodzenia z pupilem do biura :)

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Influencer Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291