Senior HR Specialist - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
23. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Senior HR SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Profesjonalne wsparcie HR pracowników delegowanych do innych jednostek firmy,
  • Obsługa specjalistów takich jak automatycy, mechanicy, mechatronicy i serwisanci,
  • Kompleksowe zarządzanie projektami delegacyjnymi, w tym zapewnienie wsparcia logistycznego, administracyjnego i HR-owego,
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za doradztwo podatkowe i ubezpieczenie.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2),
  • Umiejętność zarządzania projektami i pracy projektowej,
  • Doświadczenie zdobyte na stanowiskach z zagresu HR lub HR Administration,
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i szybka adaptacja do zmian,
  • Umiejętność współpracy z różnymi podmiotami i osobami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR,
  • Bogaty pakiet benefitów związany ze szkoleniami i wsparcie w rozwoju kompetencji,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta My Benefit/ Multisport,
  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544