Senior Graphic Designer
  • Luboń
Luboń, Luboń, Greater Poland Voivodeship, Polska
Luna Corporate
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się polskim dystrybutorem i producentem innowacyjnych produktów z kategorii e-papierosów, woreczków nikotynowych oraz energetycznych. W swoim portfolio posiadamy między innymi takie marki jak: UR1 Vape, eSIN Vape, L8 Vape, 77, Bjorn, Maverick, X-Booster. Nasza marka 77 jako jedna z niewielu nieskandynawskich marek, osiągnęła duży sukces w Szwecji, gdzie uznawana jest za jedną z najważniejszych w kategorii woreczków nikotynowych.

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego projektanta graficznego, który ma za sobą udokumentowane osiągnięcia i umiejętności w dziedzinie projektowania graficznego. Osoba na tym stanowisku będzie pełnić kluczową rolę w kierowaniu zespołem projektowym oraz ustalaniu nowych kierunków i strategii kreatywnych. Jej głównym zadaniem jest nie tylko dostarczanie innowacyjnych projektów, ale także inspirowanie i prowadzenie zespołu w dążeniu do doskonałości projektowej.

Suchy Las

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie grafik internetowych na potrzeby: stron www, mediów społecznościowych, newsletterów, katalogów, kampanii reklamowych
  • Przygotowywanie prezentacji biznesowych
  • Nadzór nad spójnością graficzną produktów, strony internetowej, materiałów reklamowych
  • Projektowanie grafik do druku: ulotek, katalogów, broszur, folderów, plakatów
  • Przygotowanie opraw kanałów social media dla marek oraz influencerów
  • Tworzenie identyfikacji wizualnej produktów
  • Praca z tekstem, tworzenie i składanie folderów
  • Współpraca koncepcyjna przy przygotowaniu strategii marketingowej
  • Nadzór jakości projektów graficznych oraz zapewnienie zgodności z wytycznymi
  • Śledzenie najnowszych trendów w projektowaniu graficznym
  • Kierowanie zespołem projektantów

Nasze oczekiwania:

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Przesłanie portfolio (działający link w CV do strony lub paczka z projektami) jest warunkiem koniecznym wzięcia udziału w rekrutacji
  • Znajomość programów graficznych z pakietu Adobe (głównie Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Otwartość we współpracy między działami, komunikatywność
  • Dbałość o szczegóły
  • Samodzielność w działaniu, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • Tworzenie obrazów statycznych lub animacji 3D
  • Doświadczenie pracy w Adobe After Effects, Adobe Premiere, HTML5 / CSS3, umiejętność tworzenia animacji CSS, animacji Javascript
  • Zainteresowanie AI
  • Wiedza z zakresu UX

Co oferujemy:

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Potrzebne narzędzia pracy
  • Przyjazna i otwarta kultura organizacyjna
  • Praca hybrydowa w systemie 3/2 (3 dni w tygodniu z biura)

  • Praca Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075