Senior GL Accountant - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Senior GL AccountantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie dokładnych i terminowych raportów finansowych oraz podatkowych zgodnie z IFRS, w tym raportów grupowych, sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych we współpracy z doradcami zewnętrznymi,
  • Przegląd i analiza bilansów, rachunków zysków i strat oraz raportów podatkowych w celu zapewnienia ich poprawności i zgodności,
  • Zatwierdzanie i księgowanie zapisów księgowych, takich jak zapasy, transakcje międzyfirmowe, środki trwałe, rezerwy i podatki,
  • Zapewnienie zgodności z politykami firmy, lokalnymi przepisami rachunkowymi (GAAP) i przepisami podatkowymi, oraz śledzenie zmian prawnych,
  • Rozwiązywanie problemów podczas zamknięcia miesiąca, aby dotrzymać terminów.
  • Wsparcie w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2 min.)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturach SSC/BPO,
  • Doświadczenie w raportowaniu finansowym w międzynarodowych firmach lub centrach usług wspólnych (SSC) będzie dużym atutem,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów (preferowane magisterskie),
  • Dobra znajomość zasad IFRS oraz przepisów podatkowych będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość SAP lub podobnych systemów oraz zaawansowane umiejętności pracy w Excelu.
  • Doświadczenie w systemach konsolidacyjnych (HFM/Oracle) i narzędziach analitycznych (BI).

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej,
  • Możliwości rozwoju kariery i podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowej firmie,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta Multisport,
  • Bonusy za polecenie nowych pracowników oraz roczna premia w zależności od wyników,
  • Skandynawski styl pracy, brak dress code’u i nowoczesne, dobrze wyposażone biuro.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584