Senior Fullstack (Python + Vue)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
1dea
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Warszawa

Typ umowy: Umowa o pracę, długoterminowe zatrudnienie

Profil firmy:

Dla naszego klienta, globalnej firmy z branży rozrywki i technologii, poszukujemy inżynierów do zespołu. Firma zarządza kultowymi markami, które docierają do miliardów użytkowników. Ich portfolio obejmuje kanały telewizyjne oraz platformy cyfrowe i streamingowe.

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych inżynierów oprogramowania, którzy będą odpowiedzialni za rozwój nowoczesnych rozwiązań w oparciu o mikroserwisy i chmurę. Jeśli chcesz być częścią zespołu, który kształtuje przyszłość reklamy i cyfrowych mediów - aplikuj ;)

Obowiązki:

  • Udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania (SDLC),
  • Współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za backend, DevOps, mobile, oraz inne dziedziny,
  • Automatyzacja procesów i zapewnianie wysokiej jakości kodu,
  • Praca zgodnie z metodykami Agile (Scrum/Kanban).

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania,
  • Bardzo dobra znajomość Pythona lub TypeScriptu
  • Doświadczenie z bazami danych (SQL),
  • Znajomość architektury mikroserwisów i narzędzi CI/CD (GitHub Actions, Jenkins),
  • Praktyczne doświadczenie z AWS oraz Docker/Kubernetes,
  • Znajomość Vue lub React będzie dodatkowym atutem.

Technologie, które wykorzystujemy:

  • Python (FastAPI, Flask, Pandas), TypeScript (Node.js, Vue, React),
  • PostgreSQL, Snowflake, Redshift,
  • AWS, Docker, Kubernetes (AWS EKS),
  • Narzędzia monitorujące: NewRelic, Sentry, CloudWatch.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Hybrydowy model pracy (biuro w centrum Warszawy),
  • Karta Multisport + prywatna opieka medyczna,
  • Dostęp do platform e-learningowych oraz lekcje języka angielskiego i polskiego,

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536