Senior Fullstack Engineer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Team Connect
4. 10. 2024

Team Connect jest wiodącym polskim dostawcą usług IT typu nearshore i offshore. Od 2008 roku z sukcesem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania w oparciu o Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backendowe, frontendowe i mobilne.

Jesteśmy również certyfikowanym partnerem Salesforce.

Do współpracy z naszym Klientem z branży bankowej poszukujemy  Fullstack Developer, podział prac: 70% backend, 30% frontend.

Lokalizacja: Praca zdalna z warsztatami raz w miesiącu we Wrocławiu lub Warszawie.

Wymagania:

  • Znajomość technologii Java, Spring oraz Angular.
  • Znajomość baz danych PostgreSQL.
  • Znajomość technologii i metodyk wytwarzania produktów informatyczny,
  • Znajomość technik i narzędzi programowania,
  • Umiejętność testowania jednostkowego.
  • Doświadczenie w realizacji i rozwoju aplikacji.
  • Znajomość technologii RabbitMQ.
  • Znajomość narzędzi Git.
  • Znajomość JIRA.
  • Znajomość Kafka.
  • Znajomość wskazanej technologii oraz cyklu wytwarzania oprogramowania.

Nice to have:

  • Znajomość technologii JUnit, Mockito, DevOps.
  • Znajomość baz danych Oracle, MongoDB.
  • Znajomość metodyk wdrożeniowych oprogramowania.
  • Znajomość Linux.

Zadania:

  • Tworzenie, utrzymywanie oraz rozwijanie systemów informatycznych.

Benefity:

  • Długofalowa współpraca.
  • Pakiet benefitów – Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Bezpłatne lekcje angielskiego.
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna firmy.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648