Senior Fullstack Developer (React, Node)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Link Group
16. 8. 2024

Poszukujemy doświadczonego Senior Full-Stack Developera, który dołączy do naszego zespołu. Idealny kandydat to osoba z silnymi umiejętnościami technicznymi, która potrafi pracować w dynamicznym środowisku i efektywnie współpracować z zespołami wielofunkcyjnymi.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Ponad 4 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania, szczególnie z TypeScript, React, Node, MongoDB, Express
  • Znajomość CI/CD, automatycznego testowania i nowoczesnych praktyk developerskich.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozwoju aplikacji front-end i back-end
  • Współpraca z zespołami w celu zapewnienia płynnej realizacji projektów
  • Mentorowanie inżynierów i udział w przeglądach kodu
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i optymalizacja procesów rozwoju.

Benefity:

  • opieka medyczna
  • multisport
  • ubezpieczenie na życie

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648