Senior Fullstack Developer (Python + React + AWS)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Scalo Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python
  • AWS
  • React.js

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w projekcie w obszarze płatności i kredytów. Stos technologiczny w projekcie: Python, React, AWS,
  • projektowanie, tworzenie i implementacja rozwiązań po stronie backendu (Python) oraz frontendu (React), zapewniając wysoką wydajność, responsywność i skalowalność.
  • wdrażanie logiki biznesowej, interakcji z bazą danych, mechanizmów uwierzytelniania i autoryzacji,
  • współpraca z zespołem,
  • praca w modelu zdalnym,

Nasze wymagania

  • posiadasz stopień licencjata/inżyniera w informatyce, matematyce, statystyce lub pokrewnych dziedzinach (preferowany stopień magistra),
  • posiadasz solidną znajomość programowania w React,
  • posiadasz biegłość w programowaniu w języku Python,
  • miałeś okazję pracować z chmurą AWS,
  • masz umiejętności komunikacji i współpracy, w tym umiejętność skutecznego przekazywania koncepcji technicznych interesariuszom niezwiązanym z technologią,
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie (poziom min. B2+).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • długofalową współpracę - różnorodne projekty (działamy w ramach Software Services, Embedded Services, Data Services, Cloud Services),
  • możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence,
  • dostęp do technologicznych platform e-learningowych - Treehouse, Udemy, Pluralsight,
  • kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT,
  • kafeteryjny system benefitów – Motivizer,
  • prywatną opiekę medyczną – Luxmed,
  • możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT - ProMEET.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • pakiet relokacyjny
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna (ok. 30 minut)
  • Weryfikacja techniczna (zadanie praktyczne - do 1,5 godz.)

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246