Senior Fullstack Developer - Programista PL/SQL i Java
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ORNSSON SOLUTIONS
18. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • SQL
  • RabbitMQ
  • Git
  • Oracle
  • Java
  • PL/SQL

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu IT, złożonego z analityków, developerów i testerów. Będzie współodpowiedzialna za przeprowadzenia projektu migracji i wdrożenia głównego systemu finansowo-księgowego.

Rolą Fullstack Developera będzie m.in.: wprowadzanie poprawek i modyfikacji do istniejącego systemu ERP, rozwój nowych funkcjonalności na bazie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych. Działania będą się odbywały przy ścisłej współpracy z Project Managerem oraz ekspertami dedykowanymi do projektu z obszaru finansowo-księgowego.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub inne techniczne),
  • minimum 10-letnie komercyjne doświadczenie w programowaniu,
  • doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu systemów ERP,
  • biegła znajomość języka PL/SQL,
  • biegła znajomość relacyjnych baz danych Oracle oraz języków SQL,
  • znajomość języka Java i framework Java Spring,
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem platformy Oracle Form and Reports,
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem RabbitMQ,
  • biegła znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych, jednostkowych, integracyjnych,
  • znajomość narzędzi IDE oraz Oracle Designer,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania zadań,
  • umiejętności analityczne,
  • j. angielski - znajomość w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Organizacja pracy

Sposób pracy

  • u klienta

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjną, stabilną pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • szkolenia,
  • benefity: prywatną opiekę zdrowotną oraz pakiet sportowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej

Ornsson Solutions to polska firma doradcza, specjalizująca się w projektach consultingowych i outsourcingu usług z obszaru Learning & Development.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862