Senior Fullstack Developer (Node.js/React)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Alerabat.com Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Alerabat.com to narzędzie #1 do oszczędzania na zakupach w Polsce. Oferujemy cashback oraz kupony rabatowe do ponad 3000 sklepów. Jesteśmy obecni w 6 krajach, z naszych produktów korzysta blisko 3 miliony użytkowników.

Poszukujemy dwóch doświadczonych Fullstack Developerów do rozwijania naszych kluczowych produktów. Dołączysz do naszego wewnętrznego zespołu, współpracując z zewnętrznym zespołem deweloperskim.

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja skalowalnych rozwiązań backend’owych w Node.js
  • Rozwijanie interfejsów użytkownika z wykorzystaniem React
  • Optymalizacja wydajności aplikacji i baz danych
  • Code review i mentoring dla innych członków zespołu

Produkty, które będziesz rozwijać:

Technologie

  • Wymagane:
  • Backend: Node.js, Nest.js, TypeORM
  • Frontend: React, ReactNative, TypeScript
  • Bazy danych: MongoDB
  • Dodatkowe: AWS, Git, Docker, CI/CD Swagger, REST API, ECS
  • Mile widziane:
  • Backend: PHP, Symfony, MySQL
  • Frontend: HTML + CSS
  • Bazy danych: PostgreSQL, Redis

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji fullstack
  • Biegła znajomość JavaScript/TypeScript, Node.js i React
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji RESTful API
  • Umiejętność optymalizacji wydajności aplikacji i baz danych
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji webowych
  • Doświadczenie w pracy projektowej (dowolnej metodyce zwinnej)
  • Zdolności komunikacyjne
  • Angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+)

 Oferujemy:

  • Pracę w 100% zdalną
  • Umowę B2B lub UoP
  • Możliwość pracy w wymiarze 7h
  • Bonus na zaadaptowanie stanowiska do pracy zdalnej (1000 zł net)
  • Indywidualny budżet na szkolenia lub konferencje (1500 zł net)
  • Pracę przy produkcie, z którego korzysta łącznie 3 miliony użytkowników

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648