Senior Fullstack Developer (Next.js)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BlueVendo S.A.
2. 8. 2024

BlueVendo to firma informatyczna, tworząca systemy rezerwacyjne. Naszymi klientami są organizatorzy turystyczni, a także ich agenci na terenie Polski i Europy. Przeprowadzamy integracje z liniami lotniczymi, bankami hotelowymi a także liniami żeglugowymi.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie portali turystycznych dla naszych Klientów w Polsce i za granicą
  • rozwój i tworzenie nowych funkcjonalności dotychczasowych aplikacji
  • uczestnictwo w przeglądach kodu oraz dążenie do zapewnienia wysokiej jakości i efektywności rozwiązań
  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu specyfikacji projektowych wraz z zespołem

Nasze wymagania:

  • minimum 5-letnie, komercyjne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji webowych z wykorzystaniem React/NextJS od wersji 10 do 14 (warunek konieczny)
  • dobra znajomość Node.js
  • dobra znajomość technologii internetowych (HTML, CSS, SASS, JavaScript)
  • doświadczenie w projektowaniu serwisów responsywnych (RWD)
  • dobra znajomość najnowszych standardów ECMAScript
  • programowanie asynchroniczne z wykorzystaniem wielu technik
  • zaawansowane doświadczenie w zakresie zarządzania stanem dotyczące wzorców i praktyk przy użyciu różnych bibliotek
  • dobra znajomość zasad projektowania, dostępności i testowania użyteczności
  • znajomość kompatybilności między przeglądarkami, techniki buforowania i optymalizacji wydajności, znajomość podstaw SEO i umiejętność optymalizacji pod kątem wyszukiwarek
  • aktywna współpraca z klientami oraz zespołami - Twoja wiedza pozwala na konstruktywny dialog i wybór odpowiednich rozwiązań.

Mile widziane:

  • znajomość PHP, SQL, bootstrap
  • doświadczenie z frameworkami testowymi takimi jak Cypress, Jest, JUnit, Ja-smine itp.
  • zainteresowanie i znajomość najnowszych trendów i technologii w zakresie front-endu

Oferujemy:

  • dowolność formy współpracy (umowa o pracę, B2B czy inne)
  • niekorporacyjną atmosferę
  • prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport,
  • wyjazdy i spotkania firmowe
  • możliwość doboru własnej konfiguracji sprzętu do pracy
  • dofinansowanie do nauki języków obcych, kursów i szkoleń
  • wpływ na rozwój produktu, możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584