Senior Fullstack Developer (.Net+React)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Pragmile
23. 9. 2024

Jesteśmy software houseem z pasją do tworzenia rozwiązań, które zmieniają biznes naszych klientów. Skupiamy się na generowaniu maksymalnej wartości poprzez automatyzację, innowacje i zaawansowane technologie. W Pragmile wierzymy, że klucz do sukcesu to nieustanny rozwój i szczery feedback. Dlatego budujemy środowisko pracy, gdzie każdy pomysł ma znaczenie, a każda opinia jest doceniana.

Stawiamy na współpracę, odpowiedzialność i gotowość do nauki. Nasze zespoły mają dużą autonomię w wyborze narzędzi i architektury, a nasi inżynierowie – prawdziwi software craftsmen – mają wymierny wpływ na kształt produktów, które tworzą. Wierzymy w ciągłe ulepszanie, innowacyjność oraz dążenie do najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Praca u nas to nie tylko kodowanie – to tworzenie, wymiana wiedzy, i dobra zabawa. Dołączając do Pragmile, zyskasz przestrzeń, w której możesz się rozwijać i współtworzyć świetne produkty.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie techniczne oraz implementacja funkcji w ramach C# .NET Core i React.
  • Odpowiedzialność za rozwój i architekturę systemów opartych na mikroserwisach i nowoczesnych technologiach chmurowych.
  • Współpraca z Product Ownerem oraz zespołem w celu definiowania i realizacji wymagań biznesowych.
  • Udział w rewizji kodu, optymalizacja istniejących rozwiązań oraz mentoring młodszych członków zespołu.
  • Rozwój aplikacji webowych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, takich jak Docker, Kubernetes, Azure Cloud, Redis, Cosmos DB.
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu zgodnie z zasadami TDD i Clean Code.
  • Praca nad ciągłą automatyzacją procesów w CI/CD oraz wdrażaniem nowych funkcjonalności.

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w roli Fullstack Developera, z solidną znajomością C# .NET Core oraz React.
  • Doświadczenie z technologiami TypeScript, Redis, Cosmos DB, REST, Docker, Kubernetes, Azure Service Bus oraz Azure DevOps.
  • Głębokie zrozumienie Object-Oriented Design oraz wzorców architektonicznych.
  • Znajomość i praktyczne zastosowanie zasad Clean Code, SOLID, TDD.
  • Doświadczenie w pracy z systemami mikroserwisowymi oraz rozproszonymi aplikacjami.
  • Gotowość do pracy w dynamicznym, zwinnych zespołach oraz aktywne dzielenie się wiedzą.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Co oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Dynamiczne, innowacyjne środowisko pracy oparte na wartościach.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Współfinansowanie karty sportowej.
  • Możliwość pracy 100% zdalnej lub hybrydowej z biurem w Warszawie oraz wynajętymi przestrzeniami zespołowymi w większych miastach Polski.
  • Praca na firmowych laptopach, bez zdalnych pulpitów i korporacyjnego bloatware.

Jeśli pasjonujesz się inżynierią .NET i React oraz chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznej firmie, która ceni kreatywność i zaangażowanie, dołącz do nas w Pragmile!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848