Senior full stack developer (Java / Python / Node.js)
  • Katowice
senior full stack developer (Java / Python / Node.js)
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Dla naszego klienta, renomowanej amerykańskiej firmy zajmującej się innowacyjnymi rozwiązaniami telekomunikacyjnymi i technologicznymi, poszukujemy doświadczonego Fullstack developera do nowo formowanego zespołu IT w Polsce.

Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania i pragniesz rozwijać się, w firmy o ugruntowanej pozycji na rynku oraz globalnym zasięgu, to ta oferta jest dla Ciebie! Zapoznaj się z możliwościami, jakie mamy do zaoferowania!

Oczekujemy

5-7 letniego doświadczenia jako fullstack develoepr w obszarach:

  • database: NoSQL
  • backend: Java / Python / Node.js
  • frontend: HTML, CSS, JavaScript
  • frameworks: React (preferred), AngularJS, Vue.js.
  • JavaScript lub ServiceNow
  • Web API ( REST).
  • code reviews i analiza kodu
  • protokoły i narzędzia sieciowe (n.p., TCP/IP, HTTP(S), IPv4, etc.)
  • bardzo dobrej znajomości j, angielskiego (codzienna współpraca)

Mile widziane:

  • Azure lub AWS
  • Docker, Kubernetes
  • doświadczenie w pracy w Scrum lub Waterfall (w zależności od projektu)
  • ServiceNow, Salesforce and TM Forum Open APIs

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o UoP bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie (19 000 - 29 000 pln brutto)
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, roczna premia, karta lunchowa)
  • pracę w formie hybrydowej 1-2 dni pracy w biurze (biuro zlokalizowane w centrum Katowic)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych i rozwojowych projektach
  • rozwój w międzynarodowym środowisku pracy

Zadania

  • projektowanie, wdrażanie i rozwiązywanie problemów ze skalowalnymi systemami oprogramowania wielokrotnego użytku: Systemy 3-warstwowe i oparte na chmurze
  • współpraca między zewnętrznymi dostawcami a wewnętrznymi zespołami projektowymi, biznesowymi, inżynieryjnymi i projektowymi
  • wsparcie mentoringowe dla zespołu, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • ścisła współpraca z międzynarodowym zespołem

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322