Senior Frontend Developer Angular
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
XTB
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Frontend Developer (Angular)

Zakres obowiązków

Szukamy osoby na stanowisko Senior Frontend Developera, która dołączy do zespołu rozwijającego frontowe aplikacje tradingowe, budowane w oparciu o framework Angular. Praca polegać będzie na tworzeniu nowych i rozwijaniu istniejących funkcjonalności aplikacji od fazy projektowania rozwiązań po produkcyjne wdrożenie.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka JavaScript oraz TypeScript
  • bardzo dobra znajomość frameworka Angular
  • doświadczenie komercyjne w projektach opartych o framework Angular
  • znajomość koncepcji reaktywnego programowania oraz biblioteki RxJS
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość pracy z systemem wersjonowania kodu (Git, GitLab)
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (Karma/Jasmine lub Jest)
  • doświadczenie w pisaniu testów e2e (Cypress)
  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile (Scrum)
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność oraz umiejętność wyszukiwania rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane :

  • znajomość frameworka AngularJS
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji PWA oraz rozwiązań mobilnych
  • doświadczenie w pracy z Nx
  • doświadczenie z Continuous Integration (Jenkins)
  • doświadczenie z konteneryzacją (Docker)

Oferujemy

  • pracę w największym FinTechu w Polsce
  • pracę z najnowszymi technologiami dla szerokiego grona użytkowników
  • dobrą atmosferę pracy
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • możliwość wzięcia udziału w konferencjach i szkoleniach

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w XTB S.A.

Administratorem danych jest XTB S.A. z siedzibą ul. Prosta 67, 00-838 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody.

XTB S.A. stosuje zasadę równych szans i weryfikuje wszystkie aplikacje złożone przez osoby posiadające stosowne do oferty kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

  • Praca Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064