Senior Frontend Developer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
BCF Software Sp. z o.o.
23. 7. 2024

Bright coders’ factory - nasza nazwa mówi sama za siebie, ponieważ nasze oprogramowanie znajduje się w sercach wiodących światowych firm. Nasi klienci to stabilne, najwyższej klasy globalne organizacje, dysponujące najnowocześniejszymi technologiami.

W BCF wierzymy, że ludzie są innowacyjni z pasji. W naszym portfolio znajdują się projekty z różnych branż, m.in. motoryzacyjnej, AI, e-commerce, rozrywkowej - na pewno znajdziesz coś dla siebie. :)

Piszemy kod, żeby ułatwiać ludziom życie. Chcemy, żeby każdy czuł się u nas wyjątkowo i wiedział, że jego praca ma znaczenie.

Jako firma zatrudniająca wielu specjalistów wiemy, że nasz potencjał wciąż rośnie. W zależności od etapu Twojej kariery wybierzemy najbardziej odpowiednie i atrakcyjne oferty projektów. Reszta należy do Ciebie.

Obecnie poszukujemy Senior Frontend Developera

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w programowaniu aplikacji frontendowych z użyciem frameworka  w języku javascript/typescript;
  • Bardzo dobra znajomość framework-a Angular 2+, HTML, CSS, JS;
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji kalkulacyjnych (finansowych),
  • Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu aplikacji responsywnych (RWD)
  • Praktyczna znajomość GIT;
  • Praktyczna znajomość aktualnych zasad SEO;
  • Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację werbalną i pisemną
  • Praktyczna znajomość "web accessibility

Zadania :

  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji frontendowych;
  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych;
  • Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
  • Praca zgodna z metodyką Scrum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);
  • Wykonywanie code review na pull-requestach;
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, która zdobyła nagrodę Great Place to Work i Diamentowy Certyfikat Forbesa
  • Udział w ciekawym projekcie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Odpowiedni system premii za rekomendacje
  • Świetne imprezy integracyjne
  • Środowisko pracy osób otwartych na dzielenie się i wymianę wiedzy informatycznej

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567