Senior Frontend Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Pergamin
14. 7. 2024

Pergamin to działający od 2017 roku startup, rozwijający swój autorski system do pracy z umowami online w modelu SaaS. Współpracujemy głównie z firmami z segmentu enterprise, a wśród naszych klientów są m.in. Benefit Systems, Volvo, Renault, Kross, Bolt czy Westwing.

Wejdź na https://pergam.in/ i dowiedz się więcej!

Ze względu na szybki rozwój działu produktowego poszukujemy do naszej załogi Senior Frontend Developera. Jej/jego rolą będzie budowanie razem z nami zaawansowanego SaaS-owego produktu Pergamin, którym rewolucjonizujemy obszar contract automation i contract managementu. Naszym celem jest, aby praca z umowami zyskała bardziej ludzką twarz i pożerała znacznie mniej czasu ⏳

Cenimy sobie życzliwą atmosferę i lubimy dowozić rzeczy Poszukujemy osoby, która wie, jak grać w drużynie, potrafi brać odpowiedzialność za prowadzone projekty, efektywnie organizuje swój czas pracy, a przy tym jest godna zaufania i nastawiona na szybki rozwój osobisty i zespołowy

Jako Senior Frontend Developer będziesz tworzyć, wymyślać i budować najważniejsze funkcje w naszej aplikacji w zespole składającym się z frontend i backend developerów, testerów, UX/UI designera i DevOpsa, przy wsparciu Tech Leada

Twoje obowiązki

  • Budowanie od podstaw: projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji Pergamin, w tym tworzenie nowych komponentów aplikacji, także od zera;
  • Usprawnianie: optymalizacja wydajności aplikacji poprzez identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością, optymalizację ładowania zasobów;
  • Ułatwianie życia sobie i innym: testowanie i debugowanie kodu frontendowego w celu zapewnienia wysokiej jakości i niezawodności aplikacji, w tym pisanie testów jednostkowych, integracyjnych oraz automatyzacja testów;
  • Praca z ludźmi: praca z zespołem projektowym w celu analizy wymagań, projektowania architektury aplikacji oraz implementacji funkcjonalności zgodnie z najlepszymi praktykami;
  • Spłata długu technicznego: udział w refactoringu starego kodu aplikacji i przenoszenie funkcjonalności do nowej wersji aplikacji.

Co możemy Ci zaoferować

  • Pracę w trybie hybrydowym (możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu);
  • Realny wpływ na projekty, w których uczestniczysz, i na rozwój całej firmy;
  • Możliwość obserwowania jak produkt, który tworzymy, rozwiązuje prawdziwe problemy naszych klientów i skaluje się nie tylko w Polsce;
  • Pracę w doświadczonym zespole (UX/UI Designer, zespół QA, zespół backend i frontend, DevOps, Tech Lead);
  • Dobrą, życzliwą i miłą atmosferę z nastawieniem na "get things done",
  • Pomoc innych członków zespołu w rozwiązywaniu problemów;
  • Rozwijanie kompetencji miękkich.

Czego od Ciebie oczekujemy

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy jako frontend developer;
  • Bardzo dobra znajomość React;
  • Znajomości TypeScript;
  • Doświadczenia w konsumowaniu i tworzeniu REST API oraz obsłudze żądań asynchronicznych;
  • Znajomości wzorców projektowych i umiejętności pisania czystego kodu, który działa i jest łatwy w utrzymaniu;
  • Łatwości pracy z nowymi bibliotekami, wdrażania ich na podstawie dokumentacji;
  • Ciekawości świata technologii – chcesz zrozumieć jaki problem tak naprawdę rozwiązujesz, zanim zaczniesz kodować;
  • Brania odpowiedzialności – za siebie, ale też pomoc innym (ownership);
  • Świadomości tego, że "done is better than perfect", a efektem Twojej pracy powinno być dowożenie wartości biznesowej;
  • Rozwiniętej umiejętności komunikacji i pracy zespołowej;
  • Proaktywności, wsparcia wiedzą i doświadczeniem oraz zaangażowania w proces wytwarzania oprogramowania jako procesu dotykającego nie tylko kwestii związanych z frontendem.

Dodatkowym atutem będzie

  • Znajomość Node.js i frameworków backendowych;
  • Znajomość react-query;
  • Praca z bibliotekami UI (Material-UI, Mantine);
  • Znajomość Cypress;
  • Znajomość wartości i filozofii poruszanej w "Pragmatic Programmer".

Wymiar współpracy:

Full-time

Rodzaj współpracy:

Praca hybrydowa, 2 dni w tygodniu zdalnie.

Jeśli chcesz trafić do zespołu specjalistów, którzy będą wspierać Twój rozwój i chcesz pracować nad innowacyjnymi projektami – nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584