Senior Frontend Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Kanga
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Misja, którą dla Ciebie mamy to:

stworzenie nowego systemu do transakcji OTC, który będzie używany przez tysiące użytkowników. System będzie dotyczył zarówno aplikacji webowej jak i mobilnej. Tworząc tę piękną i niezawodną maszynę, pomożesz wielu użytkownikom dojść do wolności i niezależności finansowej!

O Tobie:

Masz doświadczenie jako programista aplikacji w języku JavaScript — tworzeniu rozbudowanych aplikacji webowych i mobilnych, dbasz o bezpieczeństwo użytkowników, a także chcesz współtworzyć innowacyjne projekty od początku do końca, a dodatkowo znasz blockchain i wiesz, co to bitcoin, to mamy coś dla Ciebie!

Lokalizacja: Gdańsk (praca hybrydowa - 1/2 dni w tygodniu z biura)

Widełki: do 25 000 zł netto + VAT

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, że:

  • lubisz robić, to co robisz
  • jesteś zapalonym/ą programistą/ką z minimum 8-letnim doświadczeniem komercyjnym jako Frontend Developer z solidnym zrozumieniem aspektów bezpieczeństwa,
  • masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych,
  • za Tobą już udział w co najmniej dwóch długoterminowych projektach od etapu początkowego do zaawansowanego,
  • w dobie pracy zdalnej potrafisz zarówno zarządzić czasem na samodzielne działanie, jak i na współpracę w teamie, doceniasz jednak pracę w zespole i wiesz, jak istotna jest odpowiednia komunikacja,
  • w wypadku sytuacji “wąskiego gardła” nie odpuszczasz i próbujesz uzyskać informacje z innej strony, nie pozostaniesz bierny/a,
  • nie wyobrażasz sobie zrobić coś połowicznie - masz projekt i chcesz go wykonać, tak jak potrafisz najlepiej, w terminie,
  • lubisz język polski i szanujesz jego zasady,
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim, na poziomie minimum B2.

Dodatkowo będziemy zachwyceni, jeśli:

  • pisałe/aś już testy jednostkowe, integracyjne oraz end to end (react testing library),
  • wspierałe/aś młodszych stażem członków zespołu w zakresie programowania,
  • Unix/Linux nie są Ci obce.

Zakres obowiązków:

Projekt, przy którym będziesz pracował, to nie tylko zestaw produktów i usług, to ludzie, pasjonaci rynku, specjaliści w branży i oddany zespół. Do Twoich zadań należeć będzie dbanie o część technologiczną produktów brandu Kanga.

Twoja codzienność, to:

  • daily, planning, refinement, code review… czyli wszystko to, co już dobrze znasz,
  • ścisła współpraca z zespołami kreatywnymi, produktowymi i biznesowymi w celu analizy obecnych i zdefiniowania nowych rozwiązań,
  • analiza, projektowanie, wdrażanie i testowanie nowych funkcjonalności i systemów, zapewniających wydajność produktów Kanga,
  • przejmowanie odpowiedzialności za rozwój frontendu oraz aplikacji mobilnych, a także rozwiązywanie problemów związanych z produktem,
  • udział w projektowaniu architektury rozwiązań frontendowych i mobilnych,
  • oczywiście, pisanie pięknego kodu i uskutecznianie najlepszych praktyk.

Stack technologiczny:

Core: JavaScript/TypeScript,React, Next.js, React Native; WebSocket

Infrastructure: Docker, Kubernetes, Google Cloud Platform (GCP)

Dla Ciebie:

  • Pierwsze trzy miesiące poświęcisz na wzajemne poznanie się z zespołem podczas okresu próbnego - umocnij wiedzę o rynku kryptowalut, wesprzyj zespół w tym, co potrafisz, określ, co realnie możesz wypracować i zobacz czy Ci się podoba!
  • Jeżeli obie strony będą zadowolone ze współpracy i okaże się, że czujesz się w projekcie jak Kangur w Australii, ustalimy dalsze warunki współpracy.
  • Na start proponujemy zatrudnienie przy umowie B2B: 18 000 - 25000 netto na fakturze (w zależności od doświadczenia i wiedzy domenowej), a po okresie próbnym zdecydujemy o warunkach dalszej współpracy na podstawie wspólnej analizy zadań, kierunku rozwoju i pozyskanych umiejętności. Sky is the limit!

*Jeżeli uważasz, że masz większe doświadczenie i zaplecze do współpracy niż to opisane tutaj, odezwij się i opowiedz nam o sobie i swoich pomysłach na to stanowisko!

  • W biurze czeka na Ciebie sprzęt, a po okresie próbnym otrzymasz Macbooka. Po okresie próbnym możesz spodziewać się wybranej formy współpracy oraz całego pakietu benefitów, o którym opowiemy przy spotkaniu.
  • Organizacja stojąca za projektem nie jest korporacją, ale nie jest też start-upem, istotne są zarówno procesy, jak i wyjątki od reguł. Rozpoczynając pracę z zespołem, decydujesz się na hybrydę płaskiej struktury firmy z indywidualnymi procesami wewnątrz różnych działów.
  • Otrzymasz odpowiednie narzędzia i poznasz świetny zespół, zatem aplikuj, liczymy na Ciebie! W biurze panuje wesoła atmosfera, w projekcie odnajdziesz przestrzeń na duży rozwój zawodowy, a zespół umożliwia pracę hybrydową.

Zanim to zrobisz, sprawdź projekt Kanga w Social Mediach.

Jak wygląda proces rekrutacji?

▫ Wstępna rozmowa z działem HR - poznamy się bliżej i obustronnie zweryfikujemy czy jest match :)

▫ Spotkanie z Managerem zespołu i People Manager - jest to doskonały moment do poznania bliżej naszego zespołu, projektu i zadań.

▫ Zadanie rekrutacyjne, w którym pokażesz nam swoje podejście do pracy.

▫ Feedback. Niezależnie od naszej decyzji, dzielimy się informacją zwrotną i przemyśleniami na temat procesu rekrutacyjnego. Wierzymy, że transparentna komunikacja jest kluczem do wzajemnego zrozumienia.

O nas:

Engit Sp. z o.o. jest polską spółką z siedzibą w Gdańsku, która operuje w branży projektowania systemów komputerowych i usług pokrewnych. Firma świadczy usługi dla projektu Kanga, który to jest dynamicznie rozwijającym się system narzędzi i usług FinTech. Projekt Kanga, który stawia na edukację i kontakt z drugim człowiekiem, ma na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym.

Podstawa to giełda kryptowalut, która wystartowała we wrześniu 2018 roku. Od tego momentu projekt cały czas idzie do przodu – pakiet dostarczanych usług poszerzył się o takie narzędzia jak portfel do przechowywania kryptoaktywów (aplikacja mobilna Kanga Wallet), kantory kryptowalut (zarówno stacjonarne jak i online), bramka płatności Kanga Pay, platforma IEO i wiele innych. Zespół projektu nieustannie pracuje nad nowymi funkcjonalnościami, a opowieści o kolejnych działaniach podglądać można na kanałach social media (Twitter (X), Telegram, Facebook, YouTube, Linkedin, Instagram, TikTok), gdzie aktywnie opowiada o tym, co robi i dzieli się wiedzą o blockchainie i kryptowalutach. https://kanga.exchange/.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662