Senior Front-End Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Medicover
4. 5. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • JavaScript
  • TypeScript

technologies-optional :

  • Azure DevOps
  • Docker

about-project :

  • Jesteśmy zespołem z pasją do tworzenia innowacyjnych aplikacji frontendowych, a teraz szukamy doświadczonego specjalisty, który pomoże nam osiągnąć kolejne cele. Jeśli masz solidne doświadczenie z Angular (17.2) oraz świetnie czujesz się w pracy z narzędziami takimi jak NX, NGRX, to czekamy na Ciebie.

responsibilities :

  • Proponowanie rozwiązań technicznych dla tworzonych systemów.
  • Wytwarzanie i rozwój oprogramowania, zgodnie z dostarczonymi wymaganiami.
  • Utrzymanie istniejącego oprogramowania oraz poprawa błędów.
  • Wytwarzanie testów jednostkowych i innych testów automatycznych.
  • Wytwarzanie dokumentacji technicznej dla tworzonych rozwiązań.
  • Dbałość o stałą poprawę jakości, bezpieczeństwo oprogramowania i utrzymanie standardów, w tym realizowanie przeglądów kodu i optymalizowanie procesów, a także proponowanie usprawnień.
  • Udział w procesach estymacji pracochłonności projektu oraz analizy ryzyka projektowego.
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań.
  • Wsparcie programistyczne w utrzymaniu wdrożonych rozwiązań.
  • Mentoring dla innych członków zespołu w zakresie technologii i dobrych praktyk.
  • Inne zadania​ zlecone przez przełożonego.

requirements-expected :

  • Doskonała znajomość Angular i powiązanych technologii (JavaScript, TypeScript).
  • Doświadczenie w pracy nad projektami enterprise, zwłaszcza w branży medycznej.
  • Samodzielność, inicjatywa oraz chęć do ciągłego rozwoju umiejętności.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

offered :

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych.
  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok".

benefits :

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862