Senior Financial Analyst
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma o kapitale amerykańskim zlokalizowana w Poznaniu, poszukuje doświadczonej osoby w obszarze FP&A, która dołączy do zespołu na stanowisko: Senior Financial Analyst

Twoje zadania:

  • współpraca i kierowanie procesami budżetowania i prognozowania
  • analiza i interpretacja danych finansowych wpływających na wyniki w danych obszarach
  • analiza wyników w cyklu miesięcznym, przygotowywanie wyjaśnień i rekomendacji
  • identyfikowanie problemów i proponowanie rozwiązań, wsparcie biznesu w decyzjach
  • tworzenie raportów i analiz dla kadry zarządzającej
  • wsparcie członków zespołu wiedzą merytoryczną oraz współpraca z managerem

Czego oczekujemy:

  • 4-6 lat doświadczenia w obszarze planowania finansowego, analizy danych w międzynarodowej organizacji
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. C1
  • zaawansowana znajomość Ms Excel i doświadczenie w pracy z Power Query, SQL lub Power BI
  • doświadczenie w budowaniu złożonych modeli i automatycznych raportów
  • umiejętność formułowania złożonych wniosków, objaśnień oraz dobra znajomość wskaźników analizy finansowej
  • wykształcenie wyższe (np. finanse, ekonomia)
  • samodzielność, umiejętność współpracy z różnymi interesariuszami, proaktywna postawa

Benefity:

  • umowa o pracę
  • praca hybrydowa (1 dzień w tygodniu z biura/ 4 dni HO)
  • bogaty pakiet benefitów
  • premia roczna
  • wspierające środowisko pracy i komfortowa lokalizacja biura

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584