Senior Dynamics CRM Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Piła, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław
Sii Polska
18. 8. 2024

Poszukujemy Senior Dynamics CRM Developera, który dołączy do jednego z największych zespołów Microsoft Business Applications w Polsce. Posiadamy szerokie portfolio międzynarodowych projektów w różnorodnych branżach (farmaceutyczna, ubezpieczeniowa, bankowa, odzieżowa).

Jako członek naszego Centrum Kompetencyjnego będziesz uczestniczyć we wdrożeniach i rozwoju systemów CRM, a także budować aplikacje z wykorzystaniem technologii MS Power Platform.

Twoje zadania

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań biznesowych w MS Dynamics 365/Power Platform oraz integracji z systemami zewnętrznymi
  • Tworzenie nowych rozwiązań biznesowych w Microsoft Dynamics 365/ Power Platform oraz ich bieżące utrzymywanie
  • Modelowanie procesów funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics 365/Power Platform w odniesieniu do potrzeb klienta
  • Rozwiązywanie problemów i identyfikacja błędów związanych z systemem, testowanie i dokumentowanie prac
  • Szacowanie pracochłonności zadań projektowych oraz współpraca z zespołem konsultantów/ programistów w przygotowywaniu rozwiązań dla Klientów

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem dla Microsoft Dynamics 365 CRM
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648