Senior Dynamics 365 Consultant
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
NUBLADO SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 6. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics
  • Azure DevOps

Mile widziane

  • C#
  • JavaScript
  • SQL

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Poszukujemy doświadczonego konsultanta Dynamics 365, który dołączy do naszego zespołu i pomoże w dostarczaniu wyjątkowych rozwiązań dla naszych klientów. Jeśli posiadasz wiedzę i umiejętności z zakresu sprzedaży oraz obsługi klienta w ramach platformy Dynamics 365, zapraszamy do aplikowania.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań klienta i dostarczanie rozwiązań w oparciu o platformę Dynamics 365 Sales i Customer Service.
  • Konfiguracja i dostosowywanie platformy Dynamics 365 w celu spełnienia potrzeb klienta.
  • Integracja platformy Dynamics 365 z innymi systemami w środowisku klienta.
  • Szkolenie użytkowników końcowych w zakresie korzystania z platformy Dynamics 365.
  • Wsparcie techniczne dla klientów i rozwiązywanie problemów związanych z platformą Dynamics 365.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: Minimum 2 lata pracy jako konsultant Dynamics 365 Sales i Customer Service lub w podobnej roli.
  • Znajomość platformy Dynamics 365: Potrzebujemy kandydata, który posiada głęboką znajomość platformy Dynamics 365 Sales i Customer Service. Powinieneś być w stanie dostarczać kompleksowe rozwiązania z wykorzystaniem różnych modułów i funkcji.
  • Umiejętności techniczne: Znajomość języka programowania, takiego jak C# lub JavaScript, SQL. Powinieneś mieć także doświadczenie w konfiguracji i dostosowywaniu platformy Dynamics 365.
  • Komunikacja i umiejętności interpersonalne: Zdolność do efektywnej komunikacji zarówno z klientami, jak i zespołem wewnętrznym jest niezbędna. Powinieneś być w stanie zrozumieć potrzeby klienta i dostarczyć rozwiązanie zgodne z ich wymaganiami.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów: Potrzebujemy kandydata, który ma zdolność do rozpoznawania i rozwiązywania problemów związanych z platformą Dynamics 365. Powinieneś być samodzielny i elastyczny w podejściu do różnych scenariuszy.
  • Angielski na poziomie co najmniej C1 (komunikatywny).

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

10

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.
  • Możliwość uczestniczenia w największych projektach zagranicznych na świecie.
  • Profesjonalne szkolenie i wsparcie w rozwoju.
  • Pracę w zespole ekspertów z branży.
  • Elastyczne godziny pracy i pracę zdalną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna

Dodatkowe informacje

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotowy do wyzwań związanych z konsultingiem w obszarze Dynamics 365, Czekamy na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk Aplikuj szybko.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu i będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności w Nublado.

We have been through a long journey of advising and designing very complex and integrated Microsoft cloud solutions in multiple different industries like public sector and financial services for the biggest organisations and institutions around the world.

Having that incredible opportunity and experience of overcoming various difficulties and challenges on global multinational programmes we have learnt what are the biggest pain points of the business digital transformation. That extremely exciting adventure enabled us to come up with a several Nublado products using only Microsoft cloud stack for different industries which digitise internal processes and can be easily rollout to satisfy most crucial business use cases.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370