(Senior) Digital Business Solutions Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Coral Travel Poland
10. 9. 2024

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Twój zakres obowiązków:

  • Zbieranie, analizowanie i opracowywanie wymagań biznesowych oraz ich modelowanie i testowanie
  • Współzarządzanie systemami/procesami budującymi wartość firmy
  • Praca z danymi - przygotowywanie raportów i analiz
  • Obsługa kluczowych aplikacji: marketing automation, project management, CRM, CMS, itp.
  • Bieżący kontakt z różnymi działami firmy na poziomie operacyjnym i taktycznym / business helpdesk
  • Wyszukiwanie i optymalizacja procesów i tzw. "wąskich gardeł"

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne / inżynier
  • Doświadczenie w e-commerce / omnichannel
  • Płynne poruszanie się w środowisku typu CRM oraz Jira
  • Zaawansowana znajomość MS Excel (w tym Power BI, SQL)
  • Pasje pozazawodowe
  • Komunikatywność, otwartość, terminowość i dokładność
  • Pozytywne nastawienie do pracy / automotywacja i poczucie humoru
  • Samodyscyplina i umiejętność pracy indywidualnej
  • Umiejętność interpretacji danych i wyciągania wniosków
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

To oferujemy:

  • Rozwijamy lokalny biznes w globalnym wymiarze,
  • Kierujemy się dewizą „jest czas na pracę i czas na życie”,
  • Pracujemy w doborowym zespole, w doskonałej atmosferze,
  • Doszkalamy się in house lub z zewnętrzną pomocą,
  • Bierzemy udział w projektach międzynarodowych i/lub multijęzycznych,
  • Oraz formalnie - oferujemy pakiet benefitów: karta lunchowa, platforma myBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki na wakacje,
  • Praca w pełnym wymiarze godzin, na podstawę umowy o prace, stacjonarnie - już w nie takim zatłoczonym - Mordorze

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584