Senior DevOps Engineer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Hemolens Diagnostics
16. 9. 2024

Hemolens Diagnostics to polska firma, specjalizująca się w diagnostyce kardiologicznej. Nasz zespół składający się z bioinżynierów, kardiologów i specjalistów IT stworzył innowacyjną, nieinwazyjną metodę diagnostyki choroby wieńcowej serca w oparciu o algorytmy numerycznej mechaniki płynów (CFD). Technologia oferowana przez Hemolens Diagnostics ma szansę zrewolucjonizować rynek narzędzi do diagnostyki kardiologicznej i przyczynić się do znacznego zmniejszenia liczby wykonywanych badań inwazyjnych.

Aktualnie poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Senior DevOps Engineera, który obejmie rolę technologicznego lidera w naszym dynamicznym zespole. Jako Senior DevOps Engineer, będziesz odpowiedzialny za strategiczne kierowanie technologicznym rozwojem naszego środowiska, automatyzację procesów oraz wsparcie zespołów deweloperskich.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku DevOps Engineer lub pokrewnym (minimum 5 lat).
  • Głębokie zrozumienie i praktyczne doświadczenie z ArgoCD, Kubernetes, Azure, Terraform.
  • Umiejętność automatyzacji procesów oraz zarządzania infrastrukturą w chmurze.
  • Doświadczenie w projektowaniu Landing zoney.
  • Mile widziana znajomość Argo Workflows.
  • Znajomość narzędzi do monitorowania i zarządzania wydajnością systemów.
  • Umiejętność pracy w zespole, doskonała komunikatywność i samodzielność.
  • Doświadczenie w pełnieniu roli lidera technicznego i mentoringu.

Obowiązki

  • Tworzenie, wdrażanie i utrzymanie procesów CI/CD przy użyciu Argo workflows.
  • Zarządzanie i skalowanie klastrów Kubernetes w środowisku Azure.
  • Monitorowanie i optymalizacja infrastruktury oraz procesów CI/CD.
  • Pełnienie roli technologicznego lidera, wspieranie i mentoring członków zespołu.
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi w celu zapewnienia najwyższej jakości i wydajności aplikacji.
  • Udział w sprintach, planowanie zadań oraz rozwój na bazie planów i harmonogramów.
  • Na co dzień pracujemy w Azurze, Kubernetesie, ArgoCD, ArgoWorkflows, do monitoringu obsługujemy: LGTM (Loki, Grafana, Tempo, Mimir).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie i inne).
  • Pracę nad przełomowym projektem medycznym / nad projektem o znaczeniu globalnym.
  • Możliwość pracy w innowacyjnym i dynamicznym środowisku, gdzie są interdyscyplinarne zespoły: CFD, AI, Web Development, Inżynieria Biomedyczna, Badania Klinicznie oraz eksperci medyczni.
  • Rozwój zawodowy oraz szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb.
  • Praca w elastycznych godzinach i możliwość pracy zdalnej.
  • Świetną atmosferę pracy oraz zgrany zespół specjalistów.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, chcesz pełnić rolę lidera technologicznego i dołączyć do zespołu, który stawia na innowacje i ciągły rozwój, wyślij nam swoje CV, aplikuj przez formularz na naszej stronie.

Aplikuj teraz i zostań częścią naszego zespołu!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584