Senior DevOps Engineer
  • Praca zdalna
mazowieckie, Praca zdalna, mazowieckie, Polska
HAYS
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Praca zdalna
NR REF.: 1188644

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko
Lokalizacja: praca zdalna
Stawka: 140 - 170 zł/h netto
Typ kontraktu: B2B, przez Hays PolandWspółpraca: trzymiesięczny kontrakt z możliwością przedłużeniaData rozpoczęcia: ASAP
Projekt/ZespółAplikacja finansowa - wdrożenie system, którego nasz klient jest producentem - (aplikacja wielokanałowa wraz ze wdrożenie systemu biometrycznego). Zespół składa się z 5 osób, jest w nim już DevOps, ale bez doświadczenia w Openshifcie.
Wymagania:

  • Doświadczenie jako DevOps przez przynajmniej 5 lat
  • Polski na poziomie C2 (angielski nie jest ważny)
  • Znajomość Openshift

Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży finansowej
  • Doświadczenie ze wdrażaniem aplikacji finansowych
  • Znajomość Dockera
  • Znajomość Kubernetesa

Proces rekrutacyjny:
  • Rozmowa z rekruterem (15 minut)
  • Spotkanie z przedstawicielem klienta

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584