Senior DevOps / Administrator - Cloud
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Algoteque
2. 8. 2024

ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie.Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-commerce. Dostarczamy nasze usługi zarówno w modelu fixed-price, jak i time-and-materials, pomagając naszym klientom osiągnąć ich strategie biznesowe i IT.

Job Description :

Główne zadania:- Udział w projektach dotyczących różnych środowisk chmurowych, projektowanie i tworzenie bezpiecznych, skalowalnych systemów dla działu Hurtowni Danych.- Automatyzacja i testowanie oprogramowania, współpraca z zespołami wdrożeniowymi od koncepcji po utrzymanie i rozwój systemów.- Planowanie, wdrażanie i rozwijanie systemów monitorowania infrastruktury oraz usług w chmurze, w tym zarządzanie konfiguracją i infrastrukturą jako kodem.- Projektowanie i wdrażanie procesów ciągłej integracji i dostarczania (CI/CD), zarządzanie aplikacjami w kontenerach.- Analiza i rozwiązywanie problemów, tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej, promowanie najlepszych praktyk i wsparcie opiniowania specyfikacji technicznych.

Profile / Requirements :

Wymagania:- Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne (IT) oraz minimum 5 lat doświadczenia w pracy w złożonym środowisku przetwarzania danych.- Minimum 2 lata doświadczenia z Chmurą Azure lub Google oraz praktyczne doświadczenie z Kubernetesem i technologiami kontenerowymi (np. Docker).- Minimum 3 lata doświadczenia jako developer/wdrożeniowiec CI/CD dla aplikacji chmurowych, przy wykorzystaniu narzędzi takich jak: Ansible, Jenkins, Azure DevOps.- Minimum rok doświadczenia w tworzeniu „Infrastructure as Code" (IaC) z wykorzystaniem standardowych narzędzi branżowych (np. Ansible, Terraform).- Biegła znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux, Git, oraz doświadczenie z Altlassian Jira i Confluence lub równoważnymi narzędziami.

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544