Senior Data Strategy Consultant
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
PwC
14. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL
  • Python
  • Data Governance
  • Cloud

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wdrażanie strategii zarządzania danymi dla klientów, mające na celu optymalizację wykorzystania danych w chmurze publicznej, hybrydowej oraz multicloud, z uwzględnieniem najlepszych praktyk architektonicznych oraz Data Governance,
  • przygotowywanie inspiracyjnych, merytorycznych paneli w obszarze Data oraz Cloud dla naszych klientów,
  • angażowanie się w działania sprzedażowe oraz presalesowe,
  • opracowywanie modeli operacyjnych dla największych klientów sektora Enterprise w obszarze Data oraz Cloud,
  • definiowanie i projektowanie wysokopoziomowej architektury danych ze wsparciem zespołu architektów na potrzeby zaawansowanych rozwiązań analitycznych i przetwarzania danych w środowiskach chmurowych (Google Cloud, Microsoft Azure, AWS), uwzględniając integrację danych, hurtownie danych, przetwarzanie w czasie rzeczywistym i rozwiązania Machine Learning,
  • prowadzenie konsultacji i warsztatów z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby biznesowe i technologiczne oraz proponowanie skrojonych na miarę strategii zarządzania danymi i architektury danych, które wspierają ich cele biznesowe,
  • wspieranie rozwoju oferty konsultingowej w obszarze Cloud Data, ulepszanie istniejących usług i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i usług, które odpowiadają na zmieniające się wymagania rynku,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami technologicznymi oraz wewnętrznymi zespołami projektowymi, aby zapewnić spójność i najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań,
  • kierowanie zespołami projektowymi, mentoring młodszych członków zespołu i dzielenie się wiedzą ekspercką, w celu wspierania ich rozwoju zawodowego i zapewniania realizacji projektów na najwyższym poziomie,
  • rozwój zawodowy, poprzez uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w przygotowywaniu strategii oraz modeli operacyjnych w obszarze danych w jednej z czołowych firm konsultingowych (bardzo mile widziane),
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności miękkie i analityczne oraz czujesz się swobodnie w komunikacji z klientem - warunek konieczny,
  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności prezentacyjne - zarówno od strony wizualnej, jak i przedstawienia na poziomie CxO - warunek konieczny,
  • rozumiesz obszar zarządzania danymi - wysokopoziomowo znasz frameworki takie jak DAMA-DMBoK,
  • masz poczucie odpowiedzialności za prowadzony projekt lub przypisany obszar,
  • rozumiesz łańcuch wartości danych - obszary takie jak Data Engineering, Business Intelligence, Data Science nie są Ci obce,
  • posiadasz doświadczenie w fizycznej transformacji danych za pomocą SQL/Python,
  • rozumiesz działanie nowoczesnych platform Cloud Data takich jak Databricks, Snowflake, Google BigQuery,
  • znasz najnowsze koncepcje architektoniczne takie jak Data Lakehouse, Data Mesh,
  • zarządzałeś/aś zespołem projektowym dostarczającym produkt dla klienta,
  • znasz język angielski na poziomie B2 lub wyżej.

Mile widziane

  • certyfikacja na poziomie Professional Google Cloud Data Engineer, Microsoft Azure Data Engineer, AWS Certified Data Analytics lub Oracle Database SQL Certified Associate będzie atutem, ale nie jest wymagana,
  • znajomość pryncypiów chmurowych (takie jak CAF/WAF),
  • znajomość rozwiązań hurtownianych oraz Lakehouse jak Snowflake oraz Databricks,
  • doświadczenie w strategiach migracji środowisk do chmury - włączając w to znajomość narzędzi wspierających proces oceny i migracji aplikacji oraz baz danych,
  • wiedza w zakresie koncepcji Multicloud,
  • znajomość pryncypiów i podstaw oraz narzędzi DevOps, DataOps, CI/CD.

To oferujemy

  • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC.
  • szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in. opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,
  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,
  • dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,
  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • Employee Assistance Program
  • dodatkowe benefity np. medical pet care, lunch pass, masaże
  • możliwość elastycznego czasu pracy
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Etapy rekrutacji

  • zaaplikuj
  • porozmawiaj telefonicznie z osobą z zespołu Rekrutacji
  • poznaj swojego przyszłego Managera i osoby z zespołu

PwC, jako światowego lidera w obszarze usług chmurowych, wspiera zespół Cloud & Digital PwC Polska. Świadczymy najwyższej jakości usługi we wszystkich obszarach związanych z chmurą, takich jak: Cloud Strategy, Cloud Migrations, Data Analytics, DevOps, Application Modernization & Cloud Native. Wspieramy klientów w procesie wprowadzania innowacji, w tworzeniu nowych modeli biznesowych oraz usprawnianiu działań operacyjnych. Poprawiamy też wyniki biznesowe organizacji.

W razie problemów, napisz do nas: pl_itrecruitment@pwc.com.

PwC

Jesteśmy częścią globalnej sieci firm świadczących usługi audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa biznesowego oraz technologicznego. Działamy w 152 krajach i zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób. W Polsce jest nas ponad 6000 osób (w tym niemal 2000 w zespołach technologicznych). Nasze biura znajdziesz w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Opolu i Lublinie.

Celem PwC jest pomaganie klientom w osiąganiu ich celów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań i specjalistycznej wiedzy branżowej. Stawiając na innowacyjność i współpracę, umożliwiamy naszym pracownikom wywieranie znaczącego wpływu i wprowadzanie pozytywnych zmian w świecie biznesu. Oferujemy dynamiczne i integracyjne środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu. Zapewniamy szkolenia i zasoby wspierające rozwój kariery naszych pracowników, umożliwiając im budowanie z nami udanej i satysfakcjonującej kariery.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PwC Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci PwC (lista spółek), do której kierujesz aplikację. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246