(Senior) Data Scientist / (Starszy) Specjalista ds. Modeli Taryfowych
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
LINK4 TU S.A.
13. 8. 2024

Centre of Excellence to Zespół odpowiedzialny za:

  • Rozwój nowoczesnych technik analizy i modelowania danych
  • Rozwój narzędzi wspierających proces taryfikacji
  • Analizy dostępnych źródeł danych i rekomendacje dotyczące ich wykorzystania
  • Projektowanie pipelineów analitycznych
  • Ścisłą współpracę z Zespołami odpowiedzialnymi za tworzenie strategii cenowych
  • Utrzymanie i rozwój systemu taryfikacyjnego

Technologie i narzędzia, których używamy

Python, Azure Databricks, SQL, Git, Earnix, Airflow, Atlassian: Jira, Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Modele predykcyjne na potrzeby taryfikacji
  • ○ Optymalizacja źródeł danych pod kątem wykorzystania w modelach
  • ○ Konstruowanie oraz rozwijanie modeli z wykorzystaniem metod Machine Learning
  • ○ Testowanie nowych metod analizy i modelowania danych oraz nowych źródeł danych
  • ○ Monitoring i zarządzanie cyklem życia modeli
  • Monitoring biznesowy, dostosowywanie istniejących modeli i procesów do zmieniających się potrzeb
  • Prezentacja wyników analiz i rekomendacje rozwiązań
  • Realizacja zadań w oparciu o usługi on-prem oraz chmurowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe, minimum 3 lata w obszarze przetwarzania, analizy i modelowania danych z wykorzystaniem metod Machine Learning
  • Biegła znajomość Python’a, doświadczenie w pracy z analitycznymi bibliotekami (pandas, numpy, scikit-learn, h2o itp.)
  • Biegła znajomość SQL
  • Kreatywność, zaangażowanie, wysoki stopień samodzielności oraz terminowość
  • Proaktywne dążenie po poprawy wyników swojej pracy - podejmowanie inicjatyw oraz poszukiwanie usprawnień poprzez budowę efektywnych procesów i ich automatyzację
  • Dążenie do bezbłędnego wykonywania zadań i pełnego zrozumienia ich wyników oraz wpływu na procesy biznesowe
  • Gotowość do współpracy i dzielenia się wiedzą

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych
  • Doświadczenie w pracy z usługami chmurowymi Azure, w szczególności Databricks
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (Git)
  • Doświadczenie w pracy z Airflow bądź innym schedulerem
  • Znajomość obsługi terminala
  • Doświadczenie w pracy z Earnix

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Możliwość poszerzania kompetencji w ramach współpracy wewnątrz- i między- zespołowej oraz szkoleń
  • Praca w zespole nastawionym na rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Realny wpływ na procesy biznesowe
  • Świadczenia dodatkowe: prywatna opieka medyczna, karta Mulitsport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników,
  • Kultura organizacyjna oparta na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.

  • Praca Rzeszów
  • Model Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Specjalista ds. finansów Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648