Senior Data Scientist he she they
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Żabka Future
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Senior Data Scientist ( he, she, they)

Miejsce pracy: Praca hybrydowa w Poznaniu

Opis stanowiska

  • Eksploracja danych, ocena ich jakości w kontekście realizowanych projektów analitycznych
  • Odpowiedzialność za koncepcję i prototyp rozwiązania budowanego w oparciu o analizy statystyczne, ekonometryczne, machine learning, czy wykorzystanie generatywnej sztucznej inteligencji
  • Współpraca z zespołami biznesowymi (na każdym etapie projektu, a w szczególności przy określaniu zakresu), inżynierami danych (na etapie przygotowania danych) i inżynierami uczenia maszynowego (na etapie wdrożenia)
  • Utrzymanie i rozwój istniejących procesów analitycznych
  • Wsparcie młodszych członków zespołu (zarówno koncepcyjne jak i na poziomie sprawdzania jakości kodu)
  • Rozwój własnych kompetencji m.in. poprzez śledzenie trendów w dziedzinie uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencj

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze ścisłym, np. informatyce, matematyce, fizyce, czy ekonomii
  • Doświadczenie w roli statystyka/analityka/data scientisty z dobrą znajomością ekonometrii i metod uczenia maszynowego
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku, pod presją czasu
  • Zdolność stawiania hipotez wraz z ich późniejszym testowaniem w oparciu o dane
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi opartych o sztuczną inteligencję w codziennej pracy
  • Doświadczenie w tworzeniu rekomendacji osadzonych w kontekście biznesowym
  • Umiejętność objaśniania złożonych koncepcji w sposób dostosowany do odbiorcy (biznesowego lub technicznego)
  • Znajomość Pythona, SQL, Git
  • Znajomość pracy projektowej, umiejętność zarządzania projektami i priorytetyzacji zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2-
  • Chęć rozwoju i doskonalenia własnych kompetencji
  • Team spirit- Poczucie współodpowiedzialności za zespół, m.in poprzez wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B/uop
  • Praca w modelu hybrydowym -> chętnie porozmawiamy o tym jak rozumiemy hybrydę

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696